Stoprocentní vstup Tisk Email
Napsal uživatel VaDa
Úterý, 24 Srpen 2010 11:54

Stoprocentní vstup FK Libochovice do sezóny 2010/2011

Letní fotbalová přestávka uplynula jako voda a o minulém víkendu se rozeběhli krajské a okresní soutěže ročníku 2010/2011. Fotbalový klub z městečka na Ohři vyslal na startovní čáru hned trojlístek svých zástupců. A dorostenci, starší žáci i A mužstvo vstoupili do bojů o mistrovské body tou správnou nohou.

alt

Jako první své utkání odehráli starší žáci ve Šluknově, kteří zvítězili 4:2 a do Libochovic tak přivezli velmi cenné tři body v krajské I.A třídě.

Stejnou soutěž hrají také dorostenci, kteří by velmi rádi zopakovali nebo ještě vylepšili loňské nádherné třetí místo. Úvodním soupeřem jim byl nováček z Chřibské, kterého především díky kvalitnímu prvnímu poločasu porazili 3:1.

Stoprocentní vstup pak završili hráči A mužstva, kteří na svém hřišti přivítali největšího adepta na postup, B mužstvo Lovochemie Lovosice. Po odchodu několika hráčů a nepříliš vydařené přípravě byl tento duel s napětím očekáván. Domácí hráči však ukázali obrovskou vnitřní sílu, bojovnost a obětavost a zvítězili gólem uzdraveného Michala Netolického 1:0. Skvělý výkon a nasazení všech hráčů jsou velkým příslibem do dalších utkání.

Úvod soutěžního ročníku 2010/2011 se tak v Libochovicích vydařil a to je nejlepší pozvánka pro příznivce kopané na další utkání.

Aktualizováno Pondělí, 29 Listopad 2010 08:54