Děti v Libochovicích pomalovaly fotbalové hřiště Tisk Email
Středa, 30 Červen 2010 12:57

Pohled na šedivou zeď při příchodu do fotbalového areálu v Libochovicích je již minulostí. V neděli 27.6. dostala nový, barevný a především slušivý kabátek. Postarala se o to padesátka dětí z Libochovic, které s barvami a štětci kouzlily celé nedělní dopoledne.

Vše se odehrálo v rámci projektu „FK Libochovice dětem, děti pro fotbalový klub“ a jednalo se teprve o první část zkrášlení fotbalového svatostánku v Libochovicích. V podobných aktivitách by fotbalový klub rád pokračoval i na podzim. Peníze na nákup barev, štětců a nanuků pro malíře a malířky získal FK od občanského sdružení Plán B, které organizuje internetovou soutěž na www.conasbavi.cz. Tam mohou zájemci vkládat různorodé aktivity, pro které pak návštěvníci webu hlasují. Ti úspěšní získají část financí na realizaci svých projektů. Díky tomu je tak od neděle příchod parkem na hřiště v Libochovicích veselejší a obrázky s fotbalovou i mimosportovní tématikou se líbí všem.

Aktualizováno Pondělí, 29 Listopad 2010 08:56