Quo vadis, okresní fotbale Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 07 Duben 2010 19:03

Stovka diváků z Libochovic, Černiva, Brozan, Lukavce, Mšených Lázní a dalších obcí okresu Litoměřice viděla v sobotu 3.4. od 16.30hodin na umělé trávě v Brozanech, jak se dělá fotbal v našem okrese.

Průměrný tým Terezína, který se za celé utkání trefil pouze jednou mezi tyče, vítězí brankou z pokutového kopu v 96.minutě. Pan rozhodčí sice nastavil čtyři minuty, ale to bylo málo. Tak v šesté minutě nastavení odpískal penaltu za „nefaul“ hostujícího hráče. A to až ve chvíli, kdy byl míč dávno mimo pokutové území. Navíc udělil červenou kartu za ránu pěstí, kterou hostující obránce naopak inkasoval loktem od domácího hráče. Když chtěl po utkání kapitán Libochovic napsat námitku, nebylo mu to panem rozhodčím umožněno.

Devadesátpět minut dřiny a pěkné kopané ze strany Libochovic tak přišlo vniveč a zbyla pouze bezmoc, oči pro pláč a hluboká křivda.

Má vůbec smysl hrát fotbal, když vítěz utkání je předem dán? Proč si mají někteří hráči brát volno z práce, aby se celé utkání honili za kulatým nesmyslem a pak je někdo „zaříznul“? Jakým právem někteří pánové v černém nosí na dresu logo Fair-play?

Fotbal je krásná hra, kterou miluje většina našeho národa, tak proč nám ji kazíte?

Aktualizováno Čtvrtek, 08 Duben 2010 06:44
 

Naši partneři

Město Libochovice

 

 

CEFI interiéry


Penzion Pamplona

SlatinaNet

JMR, spol. s r.o.

NSB Půjčovna, prodej a servis nářadí
 

Www.AUTOdoc.cz

 

KidsLoveDogs

www.autoskola-alihus.cz

Výroba lahůdek