Stoprocentní vstup FK do jara Tisk Email
Pátek, 02 Duben 2010 13:38

Druhá část fotbalové sezony 2009/2010 začala pro fotbalový klub z Libochovic výborně. „A“ mužstvo mužů zvítězilo v Dobříni, starší žáci rozstříleli Štětí a dorostenci vyhráli na půdě druhého týmu tabulky, v Chlumci. Navíc „B“ mužstvo mužů porazilo v přípravném utkání Kleneč.

Okresní přebor mužů – 14.kolo
SK Chemička Dobříň – FK Libochovice 0 : 2

Libochovický tým byl i s několika vynucenými změnami v sestavě lepším mužstvem a bylo jen otázkou času, kdy se brankově prosadí. Gól však nepřicházel a domácí začali hru vyrovnávat. Navíc jim přihrála i přísná červená karta pro hostujícího Kratochvíla. Paradoxně však vyloučení pomohlo hráčům z městečka na Ohři, kteří prokázali obrovskou touhu po vítězství a po brankách Freiwalda a Prokeše si zaslouženě odvezli tři body.

I.A třída dorostu – 13.kolo
TJ Chlumec – FK Libochovice 2 : 4

Na hřišti druhého týmu tabulky podali dorostenci z Libochovic výborný kolektivní výkon, který je obrovským příslibem do budoucna. Dvě branky hostů vstřelil Oliva a po jedné přidali Michajlov a Suda. Pod novým trenérským duem se hráčům daří natolik, že vyhlásili útok na druhé místo v tabulce.

I.A třída starších žáků – 14.kolo
FK Libochovice – SK Mondi Štětí 7 : 1

Jasná celozápasová převaha a hra na jednu branku. Rychlý gól domácích ze druhé minuty určil ráz zápasu, kterému až na jednu chybu jasně dominovali žáci z Libochovic. Hattrick zaznamenal Hudik, dvě branky vstřelil M. Horváth, a po jednom gólu přidali Böhm a Hoření.

„B“ mužstvo mužů – přátelské utkání
FK Libochovice – SK Kleneč 6 : 3

Utkání hrané na městském stadionu nabídlo útočný fotbal a spoustu pěkných branek. Vítězství domácích podtrhlo opravdu vydařený vstup FK Libochovice do jarní části sezóny.

Aktualizováno Pátek, 02 Duben 2010 13:54