Bojovný výkon Tisk Email
Napsal uživatel Jan Šturm   
Úterý, 10 Květen 2016 10:28

alt

HLAVNĚ NEPLAČTE smiley

Emotikona smile I takto se dá nazvat další výhra našeho týmu. Po výborném výkonu

našich kluků si odvážíme dva body z Litoměřic. Domácí se na nás velmi

pečlivě připravili a v jejich základní sestavě se objevilo několik hráčů z áčka.

V poločase jsme prohrávali 1:0 a po několika minutách druhé půli jsme

dostali další gól. Naši mladí hráči ovšem nic nezabalili a bojovali stále více a více.

Zaslouženě jsme snížili a vytvářeli si stále větší tlak. V poslední minutě zápasu

se nám podařilo vstřelit druhý gól z penalty a tak utkání dospělo do penaltové loterie.

Naši borci proměnili všech pět penalt a mohli začít slavit. Nutno dodat, že se hrálo nadprůměrné utkání I.B třídy! FKL!!!

 

Emotikona smileakto se dá nazvat další výhra našeho týmu. Po výborném výkonu našich kluků si odvážíme dva body z Litoměřic. Domácí se na nás velmi pečlivě připravili a v jejich základní sestavě se objevilo několik hráčů z áčka. V poločase jsme prohrávali 1:0 a po několika minutách druhé půli jsme dostali další gól. Naši mladí hráči ovšem nic nezabalili a bojovali stále více a více. Zaslouženě jsme snížili a vytvářeli si stále větší tlak. V poslední minutě zápasu se nám podařilo vstřelit druhý gól z penalty a tak utkání dospělo do penaltové loterie. Naši borci proměnili všech pět pen

 

Aktualizováno Úterý, 10 Květen 2016 12:31