FK Libochovice – vítěz Ravel zimní ligy Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 18 Březen 2010 18:07

Výbornou přípravu před jarní částí soutěže korunovali fotbalisté FK Libochovice vítězstvím v „Ravel zimní lize“.

 

Ta se odehrála během února a března na umělé trávě na Střekově a zúčastnilo se jí osm mužstev z Ústecka, Teplicka a Litoměřicka. Týmy hrající I.B třídu a okresní přebor byly rozděleny do dvou skupin, kde se utkaly systémem „každý s každým“. Po těchto utkáních se vykrystalizovalo pořadí ve skupinách, které určilo soupeře pro zápasy o umístění.

Skupinu A vyhrál FK Libochovice, který postupně porazil týmy Košťan, Újezdečku i pořádajícího Ravelu. Vyrovnanější skupinu B ovládl další zástupce okresního přeboru z Litoměřicka, celek Žitenic.

Ve finále se tedy v neděli 14.3. od 15.00hodin proti sobě postavil hráči FK Libochovice a FK Žitenice. Do vedení šel po krásné individuální akci Hudika a střele aspirující na zlatou kopačku celek Libochovic. Za nedlouho však hráči Žitenic po chybě soupeřovi obrany vyrovnali a začínalo se opět od začátku. Nerozhodný stav převážil na svou stranu těsně před přestávkou libochovický Musil.

Druhý poločas byl vyrovnaný, obě mužstva bojovala, ale vyhrát mohl jen jeden. Pojistku na vítězství Libochovic v utkání a celém turnaji dal po vyšachování obrany Urban.

Fotbalisté z městečka na Ohři tak zaslouženě převzali pohár pro vítěze a s očekáváním vyhlížejí začátek jarní části sezóny 2009/2010.

Aktualizováno Čtvrtek, 25 Březen 2010 10:08
 

Naši partneři

Město Libochovice

 

 

CEFI interiéry


Penzion Pamplona

SlatinaNet

JMR, spol. s r.o.

NSB Půjčovna, prodej a servis nářadí
 

Www.AUTOdoc.cz

 

KidsLoveDogs

www.autoskola-alihus.cz

Výroba lahůdek