Koncert FK Libochovice v zimní lize Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 18 Březen 2010 17:40

Sobota 6.března přinesla nejen patnáct centimetrů nového sněhu, ale také skvělý výkon a zasloužené vítězství FK Libochovice v posledním utkání skupiny A v Ravel zimní lize. 

Zasněžená umělá tráva na Střekově a několik stupňů pod bodem mrazu nevěstilo pro fotbalové utkání nic dobrého. Ale chyba lávky! Hráči Libochovic hýřili pohybem, přesné přihrávky nacházely své adresáty a domácí hráči nevěděli kam dřív skočit.

První branku si Ravel vstřelil sám po zmatcích v obraně a tlaku hostujících hráčů. Fotbalový koncert předváděli především technikou disponující Menhart a Rohlíček, který byl nejlepším hráčem na hřišti, což dokázal sólem přes polovinu hrací plochy a chladnokrevným zakončením. Třetí gól dal nadějný Urban a až poté se k míči dostali i domácí. Jejich branka z přímého kopu určila poločasový výsledek 1:3.

Druhá půlka opět nabídla velkou převahu Libochovic a čtyři góly v síti náhradního gólmana Ravelu. Krásné branky po vyšachování celé obrany zaznamenali Oliva, Rohlíček a dvakrát Hemerka. Obzvláště druhý gól patičkou demonstroval radost ze hry a zasloužené vítězství nejen v tomto utkání, ale v celé skupině A. Až v úplném závěru zmírnili domácí porážku gólem z penalty.

Skvělý výkon FK Libochovice je tak příslibem do finále, které se hraje na Střekově příští sobotu od 15.00hodin a ve kterém na Libochovice čeká tým Žitenic.

 

Naši partneři

Město Libochovice

 

 

CEFI interiéry


Penzion Pamplona

SlatinaNet

JMR, spol. s r.o.

NSB Půjčovna, prodej a servis nářadí
 

Www.AUTOdoc.cz

 

KidsLoveDogs

www.autoskola-alihus.cz

Výroba lahůdek