Hola, hola, oblast volá Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 13 Červen 2014 10:42

Hola, hola, oblastní přebor volá

alt

Historického úspěchu dosáhli dorostenci FK Libochovice v právě končící sezóně 2013/14. Mladé naděje pravidelně hrající I.A třídu Ústeckého kraje tuto soutěž vyhráli. Rozhodnuto bylo již několik zápasů pře koncem, protože naši borci neměli konkurenci a až na drobné výjimky všechny soupeře jednoznačně přehráli a přestříleli. A tím si zajistili postup do Oblastního přeboru staršího dorostu.

Důvodem tohoto velkého úspěchu je především výborná parta kluků, kteří táhnou za jeden provaz a stále chtějí být nejlepší. Také nesmíme zapomenout na poctivou práci trenérů V. Řezníčka, M. Henzla a J. Henzla, kteří věnovali spoustu svého volného času, aby klukům ukázali správný směr.

Ano…již během sezóny jsme slýchávali od soupeřů, že hrajeme pěkný fotbal a nemáme v soutěži konkurenci. Již mnoho let jsem nezažil situaci, že bychom u každého soupeře budili takový respekt. Prostě válec FKL.

alt

V příští sezóně bychom rádi hráli důstojnou roli i v krajském přeboru. Trenéři počítají s doplněním týmu o mladé talentované borce , kteří nahradí starší hráče odcházející do kategorie dospělých.

Prostě a jednoduše jsme si všichni „mistrovskou“ sezónu náramně užili a už spřádáme plány na tu další. Rádi bychom se rozloučili a poděkovali odcházejícím klukům ročníku „95“ a popřáli jim mnoho dalších úspěchů mezi dospělými. Také jsme rádi za každé povzbuzování od našich skvělých fanoušků. Takže za pár týdnů na startu nové soutěže zdar! FKL Forever

Martin Henzl

alt

Aktualizováno Pátek, 13 Červen 2014 10:48