FK Libochovice zahájil zimní ligu vítězstvím Tisk Email
Čtvrtek, 18 Březen 2010 17:15

Fotbalisté Libochovic vstoupili vítězně do „Ravel zimní ligy“, která se odehraje na umělé trávě na Střekově během února a března.

Turnaje se účastní osm mužstev rozdělených do dvou skupin. Ve skupině A se libochovičtí postupně střetnou se Sokolem Košťany, FK Újezdeček a pořádajícím FK Ravel junior. Druhou skupinu tvoří týmy Petrovic, Boletic, Dubí a Žitenic.

Již poslední lednový víkend se proti sobě postavila mužstva FK Ravel a FK Újezdeček. Výhru v poměru 3:2 si zaslouženě připsali domácí fotbalisté.

V neděli 7.2. pak na výborně upravenou hrací plochu vyběhli hráči Sokola Košťany (okresní přebor Teplice) a FK Libochovice (okresní přebor Litoměřice). Po herně i výsledkově vyrovnané první půli (1:1) se po změně stran prosadila jen nová posila Libochovic, Michal Netolický, který tak určil konečnou podobu výsledku 2:1. První branku Libochovic vstřelil František Červený.

Hráči FK Libochovice, kteří k utkání přijeli přímo ze zimního soustředění, tak úspěšně vykročili za dobrým umístěním v turnaji. Další utkání odehrají 20.2. proti FK Újezdeček.

Zimní turnaj dorostu o pohár FK Louny

Také dorostenci FK Libochovice se účastní zimního turnaje, a to na umělce v Lounech. V prvním utkání remizovali s mužstvem Strupčic 2:2, když neudrželi poločasové vedení o dvě branky. Dalším protivníkem byl tým Kryr, který Libochovice porazili až zlepšeným výkonem ve druhé půli 2:1. Vyrovnané utkání s domácím FK Louny skončilo zaslouženě 2:2. Minulou sobotu čekal na dorostence tým Mostu a také první porážka v turnaji v poměru 2:4. Posledním účastníkem turnaje je dosud suverénní mužstvo Žatce, které čeká na FK Libochovice tuto sobotu.

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Březen 2010 18:13