Šestka pro Třebenice Tisk Email

alt alt

FK Libochovice - Sokol Třebenice

Branky: Ondra Hudini Hudik x3, Lukáš Menhy Menhart x2, Michal Pejsek Hudik

Sestava: Netolický Václav - Jopa jaroslav, Musil Petr, Chlouba Ladislav, Zůna Tomáš - Hoření David, Menhart Lukáš, Košťál Jan, Hudik Michal - Hudik Ondra, Urban Tomáš

Střídali: Meduna Zdeněk, Wiesner Oldřich

Již jen poslední čtyři utkání zbývala odehrát mužům FKL v letošním ročníku okresního přeboru. Karty byly rozdány jasně. Pokud chceme být na nejvyšších stupních, musíme tato utkání zvládnout a naplno bodovat. Jako první se nám, vzhledem k odloženému zápasu v Budyni, do cesty postavily Třebenice. Úkol zněl jasně. Zatlačit soupeře hned od začátku do defenzivy, a především vstřelit nějakou uklidňující branku. To se narozdíl od jiných utkání podařilo a v deváté minutě jsme šli do vedení. Menhy poslal přesný pas na Urbiče, který se prohnal po křídle a nalezl na penaltě Hudiniho, který v pohodě zavěsil, 1:0. Po vstřelené brance jsme soupeře ještě více sevřeli a vytvářeli si brankové příležitosti. Po stejné ose jsme vstřelili druhou branku a ještě do poločasu se prosadil i Menhy, který zvýšil již na 3:0. Také druhá část hry byla o našich šancích a brankář Azurit si ani moc nezachytal. Hattrick uzavřel nejprve Hudini, 4:0. Druhý gól dal Menhy, 5:0 a na konečných 6:0 uzavřel Pejsek. Třebenice byly ve hře dopředu téměř bezzubé a jen bránily, aby nedostali více gólů. Nutno říci, že náš výkon ve druhé pětačtyřicetiminutovce nebyl ideální a se silnějším soupeřem bychom touto hrou neuspěli. Důležité však jsou tři body do tabulky, díky kterým již nemůžeme skončit hůře než třetí. Teď se musíme dobře připravit na klíčový a přetěžký týden. Ve středu se již snad odehraje od 18.00 hodin odložený zápas v Budyni a v neděli od 17.00 hodin zajíždíme na horkou půdu do Předonína. Tak pojeďte s námi a pomozte svým povzbuzováním k úspěšným výsledkům.

Aktualizováno Pondělí, 02 Červen 2014 14:08