FK Libochovice vítězem turnaje „O pohár předsedy OFS“ Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 18 Březen 2010 17:05

Brozanská hala hostila v neděli 24.1.2010 účastníky turnaje „O pohár předsedy okresního fotbalového svazu“ v kategorii starších žáků. Klání se zúčastnilo osm mužstev rozdělených do dvou základních skupin.

Ve skupině A na sebe narazily týmy Roudnice (krajský přebor), Libochovic (I.A třída), Štětí (I.A třída) a Lukavce (okresní přebor). Druhou skupinu tvořila družstva Litoměřic (krajský přebor), Brozan (I.A třída), Čížkovic (okresní přebor) a Žitenic (okresní přebor). Po celé dopoledne byla k vidění zajímavá utkání, krásné branky i překvapivé výsledky.

Skupinu A ovládli hráči FK Libochovice, kteří nejprve remizovali se Štětím (1:1), poté porazili vedoucí tým nejvyšší krajské soutěže Roudnici (4:2), a na závěr deklasovali Lukavec (5:0). Ve skupině B se nejvíce dařilo domácím borcům, kteří plichtili s Litoměřicemi (1:1) a zvítězili nad Žitenicemi (1:0) a Čížkovicemi (2:0).

Za spravedlivého řízení rozhodčího Jana Sýkory se po obědě odehrála také druhá část turnaje, zápasy o umístění. Souboj o sedmé místo mezi Lukavcem a Čížkovicemi rozhodly až pokutové kopy, ve kterých byli úspěšnější hráči Čížkovic. Favorit turnaje Roudnice n.L. se prosadil až v utkání o páté místo, kdy deklasoval Žitenice 5:0. Pomyslný bronz získalo mužstvo Litoměřic, které přehrálo Štětí 2:0. Ve finále na sebe narazily týmy Libochovic a domácích Brozan. Vyrovnané utkání pro sebe rozhodli hostující hráči, kteří zvítězili 1:0.

Starší žáci FK Libochovice se tak v sestavě Zelinka, Starý, M.Horváth, Řezníček, Hudik, Ďurinda, Jopa, Filous, Laube, J.Horváth, Štros, Krska a Hagara stali zaslouženým vítězem turnaje „O pohár předsedy OFS“.
 

Naši partneři

Město Libochovice

 

 

CEFI interiéry


Penzion Pamplona

SlatinaNet

JMR, spol. s r.o.

NSB Půjčovna, prodej a servis nářadí
 

Www.AUTOdoc.cz

 

KidsLoveDogs

www.autoskola-alihus.cz

Výroba lahůdek