1 : 0

Sestava: Netolický - Šedivý, Chlouba, Musil, Zůna - Hudik M., Menhart, Košťál, Jopa - Hudik O., Urban

Střídali: Michajlov, Ellmann, Meduna, Wiesner, Došek

alt

Ke čtvrtému jarnímu utkání jsme zajížděli do Mlékojed, kde svá utkání hraje "B"mužstvo Litoměřic. To na jaře ještě nezaváhalo a tak se dal očekávat vyrovnaný zápas. A také byl. První poločas určitě. Šancí nebylo mnoho, obrany si dobře hlídaly soupeřovi útočníky. Ani jedno mužstvo nechtělo udělat chybu a tak se hrálo převážně ve středu hrací plochy. Není proto divu, že poločas skončil bezbrankovou remízou. Druhá část hry začala mírným náporem našeho mužstva, který se pomalu stupňoval. Ve středu pole se dobře doplňovali Menhy a Miky, kteří na sebe vázali hráče soupeře a tím se otevírala cesta po lajnách. Tam operovali naši krajní záložníci ve spolupráci s beky a docela se na to dalo koukat. Bohužel, i když jsme soupeře přečíslili, chybovali jsme v závěrečné fázi. Přihrávky vzduchem sbírali domácí obránci a když jsme se dostali za obranu hrou po zemi, scházela nám větší kreativita, finální přihrávka či přesné zakončení. Přesto jsme si několik velkých šancí připravili, ale jako již tradičně, jsme je trestuhodně zahodili. Domácí po zisku míče hledali dlouhými nákopy urostlého Vojtu Míče, který buď balón podržel nebo prodloužil na někoho ze spoluhráčů. A tak v době, kdy náš tlak byl nejsilnější, přišla jedna dlouhá nahrávka (zřejmě do ofsidu), centr před bránu a přesná hlavička výše jmenovaného útočníka, 1:0. I nadále jsme se pokoušeli alespoň vyrovnat, ale to se bohužel nepodařilo. Holt bez vstřelené branky se vyhrát nedá :-(. Za zmínku ještě stojí katastrofální výkon všech rozhodčích, kteří zkazili na co sáhli, a to na obě strany.