V Lukavci áčko i béčko Tisk Email
Čtvrtek, 10 Duben 2014 11:58

pohár starších přípravek - sk. B (4.kolo)

V Lukavci áčko i béčko

Po zimní přestávce se zapojila také naše starší přípravka do zápasového koloběhu našich týmů. Hráči st. přípravky FKL vyjeli  na poslední  turnaj poháru do Lukavce. Zde se utkali s týmem Lukavce, Hoštky a Velemína...bohužel ten se,ale již podruhé nedostavil a pokazil tak všem turnaj,který byl na velmi pěkné úrovni. Díky prostoru za družstvo Velemína mohlo FK Libochovice po dohodě s pořadateli utvořit ještě tým B. Toto družstvo hrálo jen pro radost ze hry, neboť jejich výsledek se nemohly započítat do celkového skore. Jejich nasazení a radost ze hry byla obdivuhodná.

Složení týmu A: Šedivý, Bušek, Svoboda,Krčmář, Volák
Složení týmu B: Holub, Jásek, Krucký, Michajlov, Vávra, Křtěn

FK Libochovice tunaj ,,překvapivě,, vyhráli po čtvrté a postoupili do finále. Hoši vyhráli zaslouženě, předvedli velmi dobré zápasy.

Lukavec : Libochovice 0:13

(Krčmář 7x, Bušek 3x, Volák 3x)

Hoštka : Libochovice 0:12

(Volák 6x, Krčmář 4x, Svoboda 1x,Bušek 1x)

Velemín : Libochovice 0: 3  kontumačně

Lukavec : Libochovice B 0:8

Hoštka : Libochovice B 1:4

Všem hráčům děkuji za předvedené výkony i rodičům, kteří byli opět velkou podporou všem klukům.

Trenér Jiří Halašta

Aktualizováno Čtvrtek, 10 Duben 2014 12:27