Branky: Laube A. 3x, Jonáš, Rysková, Margetín

Sestava: Čmejla - Halada, Pfeifer, Margetin, Suchý - Hudik, Bozděch, Jonáš, Kutzler - Wald, Frieger

Střídali: Laube, Drobný, coufal, Ryskova

alt

Na slavnostní otevření zbrusu nové "umělky" si starší žáci Lovosic pozvali stejně staré hráče FKL. Utkání zahájil slavnostní výkop a hrálo se. Prvních 20 minut bylo seznamovacích a ani jeden ze soupeřů se do velkých příležitostí nedostal. Pak se po hezké kombinaci dostal k zakončení Margetín a vedli jsme 0:1. Za malou chvilku bylo vyrovnáno na 1:1, když naši hráči koukali jak soupeř pohodlně doráží odražený míč do sítě. Chvilku před odchodem do kabin dostal Laube balón do běhu, vystřelil, trefil břevno a od něj se míč odrazil do brány, 1:2. Ve druhém poločase jsme byli jasně lepším mužstvem, což jsme vyjádřili i brankově. Nejprve Laube a po něm Jonáš navýšili vedení FKL na 1:4. Domácí snížili z pokutového kopu na 2:4. Za chvilku dovršil svůj hattrick Laube, 2:5 a po zmatku před soupeřovou brankou se prosadila i jediná dívka v našem mužstvu, Tereza Rysková, 2:6. Domácí už jen korigovali brankou z veliké vzdálenosti na konečných 3:6.

Příprava starších žáků na jarní část krajské I.A třídy proběhla velmi dobře a projevilo se to i na výsledcích přípravných zápasů. Do týmu přišla také nová posila, Karel Frieger (1999) z Čížkovic.