FC Jupíci Libochovice druzí v okrese Tisk Email
Čtvrtek, 06 Březen 2014 09:30

FC Jupíci Libochovice druzí v okrese

Mladý a talentovaný tým FC Jupíci Libochovice úspěšně ukončil druhý ročník okresní futsalové ligy. První tři turnaje se odehrály v Roudnici nad Labem v hale Pod Lípou a další tři v Lovosicích. V lońském ročníku nové mužstvo překvapilo a skončilo druhé. Pro letošní ročník se Jupíci aklimatizovali, posílili a vyzráli. I proto společně s týmem FC Třebenice a Igráčci Lovosice patřili k favoritům soutěže. Ze čtrnácti utkání odešli Jupíci třikrát poraženi a zbylých jedenáct zápasů vyhráli. Díky tomu obsadili konečné druhé místo za Třebenicemi. Kromě toho se Jupíci zúčastnili velmi silně obsazeného turnaje "Amaterského mistrovství republiky" v České Lípě. V turnaji nastoupila i mužstva první a druhé ligy ČR. Menší zkušenosti s vrcholovým futsalem nedovolily Jupíkům postoupit ze základní skupiny. O Vánocích se tým zúčastnil „Christmas Cupu“ v Lovosicích, který pořádal futsalový tým FC Radobýl Litoměřice, kde se utkal s týmy z 2.ligy Západ a z Ústeckého přeboru. FC Jupíci obsadili 7.místo z osmi přihlášených týmů.

Nejlepším střelcem Jupíků v okresní lize byl hráč FKL, Michal Hudik (Pejsek), který se prosadil devatenáctkrát a celkově skončil mezi střelci na třetím místě. Čtrnáct branek vstřelil jeho bratr Ondra (Hudini). Prosadili se i další hráči FKL v dresu Jupíků - Jarda Jopa (Jopan) dal devět gólů, Tomáš Urban (Urbič) šest branek a Kuba Štros (Štrosák) dal dva góly. Za TJ Sokol Klapý se jednou prosadil další hráč FKL, Honza Košťál (Lištic)

Soupiska Jupíků: David Polášek – Tomáš Urban (FKL), Miroslav Verner, Lukáš Česal, Jakub Štros (FKL) – Jiří Černý, Michal Hudik (FKL), Ondra Hudik (FKL), Petr Výborný, Jaroslav Jopa (FKL)

Tomáš Urban (Urbič)

Aktualizováno Čtvrtek, 06 Březen 2014 09:59