Výhra se Mšenem znamenala čtvrté místo Tisk Email
Úterý, 04 Březen 2014 07:44

Výhra se Mšenem znamenala čtvrté místo

FK Libochovice - Sokol Mšené Lázně

Branky: Meduna x3, Musil, Urban

Sestava: Kratochvíl - Šedivý, Ellmann, Chlouba, Zůna - Hudik M., Musil, Křivan - Urban, Netolický

alt alt

Poslední utkání zimní ligy na UMT v Lounech odehráli muži FKL proti regionálnímu rivalovi, Sokolu Mšené Lázně. Bez dorostenců (Hudik O., Jopa, Hoření, Košťál, Došek), kteří úspěšně bojovali v zápase o třetí místo krajské Eurogreen zimní lize, Menharta a Wiesnera jsme fotbalovostí soupeře přehráli a zajistili si tak konečné čtvrté místo v turnaji. Čtyřikrát jsme v turnaji zvítězili, jednou remizovali a dvakrát odešli poraženi. V některých utkáních jsme podali dobré výkony plné rychlosti, chytrosti a nasazení, jindy bylo utrpení se na předvedenou hru a nedisciplinovanost některých hráčů dívat. Čtvrté místo je tak reálným obrazem našeho účinkování v zimní lize. Děkujeme Benymu a pořadatelům za pěkný turnaj a dobrou přípravu do jarních bojů okresního přeboru.

Aktualizováno Úterý, 04 Březen 2014 08:00