Prohraná přestřelka v derby Tisk Email

Prohraná přestřelka v derby

FK Libochovice - Sokol Černiv

Branky: Hudik O. x3, Zůna, Hoření

Sestava: Kratochvíl - Jopa, Ellmann, Chlouba, Zůna - Hudik M., Musil, Menhart, Hoření - Urban, Hudik O.

Střídali: Meduna, Wiesner, Došek, Košťál

Páté utkání zimní ligy na UMT v Lounech odehráli muži FKL proti regionálnímu rivalovi z Černivi, který hraje krajskou I.B třídu. Černiv do té doby neztratila na turnaji ani bod a ze čtyř utkání inkasovala pouze jednu branku. Také derby zápas začali černivští lépe a dostali se do dvoubrankového vedení 3:1, když trestali naše chybné rozehrávky. Ještě do konce poločasu jsme však hru zpřesnili a též ztrestali několik chyb soupeře v obranné činnosti. Když jsme po získání míče rychle a přesně našli rozběhnuté útočníky, dělali jsme Černivi velké starosti a třemi slepenými góly otočili kormidlo utkání na stav 4:3 pro FKL. Za tohoto stavu se nastoupilo také do druhé části hry. Jako již několikrát jsme neuhlídali standartní situace a rázem prohrávali 4:5. Pak naši stopeři neuhlídali Vaška Udatného, který obul střelecké kopačky (hattrick) a bylo to 4:6. Stejně střelecky disponovaný Ondra Hudik (taktéž hattrick) snížil po krásné křídelní akci na 5:6 a do konce utkání zbývalo ještě dvacet minut. Soupeř kvůli několika nezaviněným zraněním dohrával v deseti a dal nám šanci vyrovnat. Bohužel naše hra byla statická, nevyužívali jsme krajní záložníky a náš přechod do útoku byl tak zoufale pomalý, že se soupeř v pohodě přesouval dle potřeby. Přesto jsme si vytvořili dvě nebo tři šance, které jsme však tradičně zahodili a tak prohráli 5:6.

Aktualizováno Pátek, 21 Únor 2014 15:12