"B" mužstvo - Archiv aktualit Tisk Email
Sezóna 2011/2012 očima trenéra
Skončili jsme na pěkném třetím místě, což je nejlepší umístění od založení b týmu, ale na druhé straně nás mrzí tři poslední zápasy, kdy se lámal chleba a ty se nám nepovedly. Ta porážka z Radovesic byla nespravedlivá a psychicky nás to srazilo.
Tým odehrál 22 zápasů vybojoval 45 bodů za třináct vítězství, šest remíz a tři porážky v posledních třech zápasech! Skóre je 74:39 z toho 11 branek jsme inkasovali v těch třech posledních kolech. Všechny zápasy odehrál pouze kapitán týmu Roman Prokeš, ke stálicím týmu pak počítáme hráče, kteří chyběli jen jednou či dvakrát a to Henych Jiří a Henych Vladimír. Na jaře všechny zápasy odehrál F. Červený. Nejlepším střelcem se stal T. Urban, který sehrál 15 zápasů a vstřelil v nich čtrnáct branek a je celkově třetím nejlepším střelcem v této skupině. Celkem nastoupilo za tým v obou částech soutěže 30 hráčů.
Problém byl z brankáři, protože na podzim chytal stabilně J. Spodniak, ten se v zimní přestávce zranil a nastoupil až v posledních dvou zápasech jara. Po jednom zápase na jaře odchytali D. Gašparík, J. Turek, V. Netolický, P. Jantoš, a J. Kratochvíl. Nakonec se nám vyplatilo hostování M. Holzhausera, který odchytal pět zápasů a chce zde chytat dále.
V obraně je stálicí V. Henych i když i jemu se některé zápasy nepovedly a hlavně byl měl chodit aspoň jednou na trénink. Zde se postupně tolik hráčů nestřídalo. Velký plusem byl návrat po zranění T. Zůny, který na podzim odehr&´l jen čtyři zápasy, ale na jaře jich odehrál již sedm (chodil s A týmem) a měl velký podíl na hře týmu, kdy nastupoval i v záloze. Dobře do týmu zapadli i zkušení hráči jako Svoboda Miroslav a Baláž P., škoda pokaženého zápasu s Podsedicemi.
V záloze jsme měli největší fluktuaci. Na podzim zde nastupovali pravidelně Tuček P. ten odešel do Budyně n/O, Wiesner Ota ten se zranil v posledním jarním přátelském utkání a pak již na nenastoupil. Krček T. se zranil pro změnu v prvním zápase jara a hrál až v Lukavci a nyní v Siřejovicích. Na krajích si dobře vedli hráči chodící z „A“ týmu již zmínění Zůna a Urban, ale střed byl problém a tak ve středu nastupoval F. Červený, na jaře vstřelil sedm branek a měl vedle sebe každý zápas jiného hráče. Bylo to vidět v několika zápasech a ta kombinace přeci jen vázla.
V útoku byl stálicí R. Prokeš, ale i u něho platí to co u většiny hráčů, kdy střídal lepší okamžiky s těmi horšími a nepovedl se mu zápas v Radovesicích, ale byl to on, kdo tým táhl a byl ochoten hrát v záloze i v obraně. Vedle něho se opět vystřídala celá řada hráčů.
Tým je mladý, zkušení zůstali na jaře jen tři hráči Červený F., Baláž a Svoboda M. ostatní hráči jsou ve věku 20 až 25 let, tam by to mělo být rok od roku lepší a měli by tito hráči vyzrát. Tým dokázal i v zápasech, kdy se mu stoprocentně nedařilo vyhrát jako doma proti Jenčicím a venku v oslabení v Lukavci. Mrzí nás zbytečné prohry doma s Podsedicemi a již zmíněná v Radovesicích. Ztrátou jsou pak i remízy doma z podzimu s Bohušovicemi „B“ a venku s Jenčicemi, na jaře pak v Mlékojedech. Na druhou stranu tým v 19 zápasech za sebou nepoznal hořkost porážky. V příští sezóně by měl bojovat opět o příčky nejvyšší.
 
Tým má velkou fluktuaci hráčů, kvůli zranění, zaměstnání, v závěru maturitním zkouškám a v problém je v přístupu, kdy v každém zápase může nastoupit jen 11 hráčů a 3 do hry mohou jít z lavičky, takže jsme se snažili aby každý si zahr&´l, ale nejde do hry poslat vždy všechny kteří přijdou.
Ing.Petr Krček - hlavní trenér
 
 
IV.třída - 22.kolo
Utkání o ničem
SK FC Siřejovice - FK Libochovice
5 : 3
Branky: Suda D., Henych V., Černý J.
Sestava: Spodniak J. - Henych J., Suda D., Henych V., Jantoš P. - Henych P., Červený F., Krček T., Šelder J. - Prokeš R., Černý J.
Střídal: Kratochvíl J.
V prvním poločase jsme podali poměrně dobrý výkon a byli jsme lepším mužstvem. Přišla však chyba našeho brankáře a domácí šli do vedení. Hráči FKL měli více šancí, ale ani P. Henych ani F. Červený je neproměnili. Tak se musel trefit stoper David Suda a vyrovnat. I nadále jsme měli spoustu šancí, které jsme však promrhali, což nás nakonec stálo body. Ve druhé půlce se nám vůbec nedařilo a tak šli domácí do dvoubrankového vedení. Vrhli jsme tedy vše do útoku a Láďa Henych snížil na 2:3. Pak se však opět prosadili hráči Siřejovic a my korigovali zásluhou Jirky Černého. Hra už neměla vůbec žádný systém, ale přesto jsme měli dostatek příležitostí k vyrovnání. Žádná ze střel se však neujmula a tak domácí v poslední minutě z rychlého protiútoku dovršili své vítězství na 5:3.
 

IV.třída - 21.kolo

Domácí ostuda

FK Libochovice "B" - Sokol Podsedice

1 : 3

Branky: Urban T.

Sestava: Jantoš P. - Suda D., Henych V., Kratochvíl J., Baláž P. - Urban T., Henych P., Červený F., Černý R. - Prokeš R., Werner T.

Střídal: Spodniak J.

V prvním poločase jsme podali poměrně dobrý, výkon přihrávky nebyly vždy přesné, ale hosté za první poločas neměli jedinou vážnou šanci, tak jediné co se nám nedařilo bylo přejít rychleji a přesně do útoku. Ve 35. minutě po výkopu brankáře Jantoše míč našel nabíhajícího T. Urbana, který své sólo proměnil v první a jak se nakonec ukázalo jedinou branku. Další střely šly většinou vedle branky a těsně před koncem opět po akci z pravé strany míč zatáhl Henych P. ale bohužel jeho nepřesnou přihrávku neusměrnil R. Prokeš, který předtím svoji velkou první šanci nedal. Jak se ukázalo byl to klíčový okamžik, a byla jen škoda, že jsme nevedli 2:0.

Našemu týmu se nedařilo ve druhém poločase a přišel trest v 60 minutě, kdy jsme ztratili na půlce míč a první pěknou střelou hostů jsme dostali vyrovnávací branku. Byli jsme mírně zaskočeni, ale přesto jsme mohli opět vést, kdy unikal T. Urban byl několikrát faulován a nekopal se trestný kop ani penalta a v další šanci trefil jen boční síť. Na druhé straně jakmile hráč hostů upadl i po hře tělem byl okamžitě trestný kop proti nám. V 70. minutě pak došlo k incidentu mezi Balážem a hráčem hostů a oba měli být po zásluze vyloučeni nestalo se. Pan Huml začal kupit chyby na jednu stranu, po faulu na R. Černého penaltu neodpískal. Hned z protiútoku jsme dostali branku po rohu, kdy obrana nechala hlavičkujícího hráče úplně volného. Fotbal trpěl a naši hráči se pouštěli do debaty s rozhodčím a po sléze i mezi sebou. Šancí na vyrovnání jsme měli dost. Zvláště hlavička P. Henycha a dorážka T. Wernera, kteří před prázdnou brankou trefili jen brankáře. V 77. minutě ztratil míč na půlce J. Kratochvíl a P. Baláž jej neodkopl a připravil tak šanci hostům, kteří ji zakončili přesně.

Bohužel další šance jsme neproměnili a tak jsme prohráli po špatném výkonu ve druhém poločase.

Hodnocení: Náš tým hrál dobře první poločas, ve druhém poločase pak udělal chyb jak v jiném zápase ne a to nás stálo body. Dle výkonu a předvedené hry jsme však udělali ostudu, jinak výkon proti tomuto mužstvu nelze nazvat.

 
IV.třída - 20.kolo

V Radovesicích nakonec bez bodu
Sokol RadovesiceFK Libochovice „B“
3 : 2

Branky: Urban, Musil

Sestava: Holzhauser - Henych V., Suda, Kratochvíl J., Zůna - Henych P., Červený, Musil, Urban - Prokeš, Hemerka

Střídali: Henych J., Werner

 

V první poločase jsme podali dobrý výkon přihrávky byly přesné a tak jediné co se nám nedařilo byly chyby v obraně a musíme přiznat, že ze začátku měli domácí více šancí. Od 30 minuty jsme hráli lépe a vytvářeli si velice dobré příležitosti. První zahrozil T. Zůna, ale jeho pěknou střelu domácí brankář vyrazil do tyče. Ve 40. minutě domácí nedali stoprocentní šanci a vzapětí po pěkné kombinaci na pravé straně se míč dostal k O. Hemerkovi a ten přesně našel nabíhajícího T. Urbana, který skóroval. Další střely šly většinou vedle branky a těsně před koncem opět po akci z pravé strany míč zatáhl Henych V. a našel volného T. Urbana a ten trefil tyč. Domácí v tu dobu téměř žádné šance neměli a byla jen škoda, že jsme nevedli 2:0.

Našemu týmu se dařilo ve druhém poločase jen do 60 minuty, kdy jsme zratili na půlce míč a J. Kratochvíl jej netrefil a dostali jsme vyrovnávací branku. Byli jsme mírně zaskočeni, ale přesto jsme mohli opět vést, ale pěknou kombinační akci a střelu T. Zůny domácí brankář vytěsnil na břevno. V 70. minutě pak netrefil míč V. Henych a domácí se dostali do vedení. Fotbal se hrál v dobrém tempu a šancí bylo hodně na obou stranách. Po rohu P. Henycha a hlavičce O. Hemerky jsme mohl vyrovnat, ale míč branku minul. V 80. minutě se na velkém vápně uvolnil P. Musil a střelou pod břevno vyrovnal. Pak se krásně uvolnil O. Hemerka přes dva hráče domácích, ty ho faulovaly, ale rozhodčí Sýkora penaltu nezapískal ačkoli pomezní rozhodčí faul signalizoval i domácí fukcionáři po zápase uznali, že to penalta byla. Náš tým to rozladilo a vzápětí po akci domácích a metrovém ofsajdu vstřelili domácí vítěznou branku M. Freiwaldem. Bohužel další šance jsme neproměnili a v poslední minutě jsme ještě mohli vyrovnat, ale O. Hemerka v dobré pozici míč netrefil a brankář Holzhauser ho jen nadzvedl a domácí brankář jej stačil zachytit.

Hodnocení: Náš tým hrál lépe od 20. minuty do stavu 1:1, ve druhém poločase pak udělal několik chyb v obraně a to nás stálo bod, protože dle výkonu a předvedené hry jsme nebyli horší a remíza by byla zasloužená. Škoda, že zápas ovlivnili v závěru svým nepřesným výkonem rozhodčí z Trávčic, dalšího týmu bojujícího o první místo!!

 
IV.třída - 19.kolo

Zvládnuté derby

FK Libochovice "B" - Sokol Černiv "B"

5 : 0

Branky: Musil P., Černý J., Baláž P., Červený F. a Prokeš R.

Sestava: Holzhauser M. - Henych J., Henych V., Svoboda M., Jantoš P. - Henych P., Červený F., Musil P., Zůna T. - Baláž P., Prokeš R.

Střídali: Černý J., Černý R.

V prvním poločase jsme nepodali dobrý výkon, protože přihrávky byly nepřesné. Výjimkou potvrzující pravidlo byl náš gól v 11. minutě, kdy přesně přihrál P. Henych a P. Musil neměl problém přesně zakončit. Další střely šly většinou vedle branky, největší šanci zahodil P. Henych. Hosté téměř žádné šance neměli, my zahazovali jednu za druhou (Prokeš, P:Henych, Baláž, J.Henych). Ve druhém poločasu hosté úplně odpadli a tak se naše útoky valily na branku Davida Chodury ako lavina. V 55. minutě po pěkné akci P. Henycha a F. Červeného zakončil do brázdné branky J. Černý. Pak jsme během 12 minut přidali dal&ˇí tři branky. V 67. minutě po pěkné samostatné akci R. Prokeše skóroval hlavou opět do prázdné branky P. Baláž. V 70. minutě po rohu P. Henycha a střele R. Černého brankář míč vyrazil před F. Červeného a ten ho usměrnil za jeho záda.Vítězství pak nejhezčí akcí pojistil v 77. minutě dobře hrající R. Prokeš. Kdy si vzal míč na půlce a přešel s ním přes dva hráče hostů ty ho faulovali, ale on pokračoval v akci a narazil si míč s P. Musilem ten ho dobře uvolnil a pak oklamal brankáře a míč poslal ke vzdálenější tyči do sítě. Bohužel další šance jsme neproměnili Baláž, Červený, Musil, Henych P.

Hodnocení: Náš tým hrál lépe ve druhém poločase a za výkon v něm zaslouží pochvalu, kdy hosté nekladli už tak velký odpor. Výborný výkon podal P. Henych sice gól nedal, ale na tři nahrál. Musíme ocenit výkon brankáře M. Holzhausera, který vychytal první čisté konto. První tým tabulky ztratil a tak se blíží zápas v Radovesicích, kde se bude hrát o první místo.

 

IV.třída - 18.kolo

Prolomené kouzlo Lukavce

SK Lukavec "B" - FK Libochovice "B"

1 : 3

 
IV.třída - 17.kolo

Utrápená výhra s posledním

FK Libochovice "B" - SK Jenčice

2 : 1

 

Branky: Prokeš R. a vlastní

Sestava: Kratochvíl J. - Suda D., Henych V., Svoboda M., Henych J. - Urban T., Červený F., Hemerka O., Henych P. - Černý J., Prokeš R.

Střídal: Werner T., Gašparík M., Krček T.

 

Na začátku nás hosté zaskočili aktivním napadáním a vyložené šance měli a v 5. min. se po chybě V. Henycha ujali vedení. Musíme přiznat, že nás dokonale zaskočili a my jsme kazili spoustu přihrávek a mohli jsme min. ještě dvakrát inkasovat a prvních dvacet minut jsem předváděli špatný výkon. Chtěli jsme hrát systém 4-3-3, ale vůbec nám to nešlo. Bylo hrozné vedro a rozhodčí správně povolil občerstvení po kterém jsme tým přestavěli na 4-4-2 po té jsme si vytvořili převahu a šance, ale jejich počet byl nízký. Střely šly většinou vedle branky, ale největší problém byla finální přihrávka. Ve 36. minutě se nám povedla pěkná akce po pravé straně, kdy jsme obranu hostů přehráli a kapitán týmu R. Prokeš zaslouženě vyrovnal. Ale další šance se neurodily a tak poločas skončil remízou.

Našemu týmu se však nedařilo ani druhý poločas, tým hrál na tři obránce a tři útočníky, ale vedoucí branku ne a ne vstřelit. Místo abychom byli trpělivý a dali druhou branku, tak jsme kazili přihrávky, zpracování míče i zakončení. Hosté už jsme k ničemu nepustili, hrálo se převážně na jejich půlce, ale naše akce končili na hranici šestnáctky. Při střelbě zdálky jsme trefovali jejich obránce, hosté zdržovali a polehávali. To se jim nakonec stalo v 78 min. osudné, protože po jedné situaci vystřelil O. Hemerka a míč se 2 x odrazil od hráčů hostů a zapadl do branky. Škoda, že předtím dvě tutové šance neproměnili F. Červený, který přestřelil téměř prázdnou branku a hlavou se netrefil po rohu O. Hemerka. Vítězství mohlo být vyšší, ale na druhou stranu byli hosté první poločas lepší.

Hodnocení: Náš tým pokračoval ve špatném výkonu, a v prvním poločase to byl náš nejhorší výkon v jarní části. Tým zklamal jako celek, ale nakonec bojovností i štěstím, kterému šel naproti zápas dokázal vyhrát a neztratit, protože teď přijdou tři těžké zápasy!

 
IV.třída - 16.kolo

Špatný výkon v Mlékojedech

FK Litoměřice "C“FK Libochovice "B“
3 : 3

Branky: Baláž P., Henych P., Černý J.

Sestava: Holzhauser M. - Suda D., Henych V., Svoboda M., Baláž P. - Urban T., Červený F., Štěpán R., Henych J. - Černý J., Henych P.

Střídal: Werner T., Gašparík M., Krček T.

Na začátku nás domácí přitlačili, ale vyložené šance neměli, přesto se ve 12. min. ujali vedení. Po odvráceném rohu si rychle přihráli a zaskočili nás. Trvalo nám dlouho než jsem si vytvořili šance, ale jejich počet byl nízký. Po dobře zahraném rohu se hlavou netrefil Baláž a pro změnu z druhé strany Suda. Nedařily se nám finální přihrávky a zakončení bylo také špatné, vše mimo branku. Ve 40. minutě se k přímému kopu z naší polovičky asi 60 metrů postavil P. Baláž a pěknou střelou pod břevno vyrovnal. V ten moment jsme soupeře přehrávali a také ve 45 min. vedli. Když T. Urban přihrál před branku na F. Červeného a toho ve vápně srazil brankář domácích, ten byl navíc vyloučen a do branky šel hráč z pole. P. Henych se štěstím penaltu proměnil a zdálo se, že zápas máme ve své moci.

Náš tým se upokojil až moc a druhý poločas byl výkon týmu hrozný. Místo abychom byli trpěliví a dali třetí branku a už domácí k ničemu nepustili, byl to pravý opak. Domácí se v deseti semkli a bránili všichni na své půlce. Náš tým to zkoušel středem, nevyužíval krajní prostory a hlavně kazil přihrávky a to domácím vyhovovalo, chodili do otevřené obrany, přečíslovali nás a hráli na brejky. Po jednom z nich vyrovnali v 60. minutě a v 65. minutě už vedli, kdy hráč byl v ofsajdu, ale hlavní nechal prý výhodu a branku uznal. Měli ještě několik šancí po přečíslení a tak když vedli začali zdržovat a polehávat. To se jim nakonec stalo v 90 min. osudné, protože T. Krček jim po jedné situaci míč vracel, ale brankář k němu nešel a J. Černý ho doběhl a vstřelil do branky. Domácí protestovali, že byl ofsajd a že míč měli mít oni, ale marně, rozhodčí branku uznal. Je pravda, že předtím nám rozhodčí neuznal pro ofsajd branku F. Červeného, který v ofsajdu nestál.

Hodnocení: Za první poločas mužstvo můžeme pochválit, ale ve druhém poločase to byl náš nejhorší výkon v jarní části. Z jednotlivců svou hrou uspokojil jen P. Baláž. Ve druhém poločase pak tým zklamal jako celek a každý z hráčů by se měl nad sebou zamyslet jestli se takhle dá hrát fotbal o čelo tabulky!

 
IV.třída - 15.kolo

Deštivé vítězství

FK Libochovice "B" - Sokol Úpohlavy

5 : 1

Branky: Urban T., a Červený F. po dvou, Štěpán R. jednu

Sestava: Holzhauser M. -Suda D., Henych V., Svoboda M., Henych J. - Urban T., Červený F., Štěpán R., Zůna T. - Prokeš R., Černý J.

Střídal: Werner T., Gašparík M., Laky J.

 

Na začátku nás hosté přitlačili, ale vyložené šance neměli a tak jsme se ve 12. min. ujali vedení Tomášem Urbanem. Hosté se však nevzdali a za tři minuty bylo i přes velkou snahu našeho brankáře srovnáno. Po deseti minutách proměnil rohový kop T. Zůny hlavou Franta Červený a ve 33. minutě po závaru v šestnáctce hostů prostřelil míč do branky znovu F. Červený. Náš tým se tak uklidnil a hosty k ničemu nepustil. První poločas jsme i přes neustálý déšť odehráli velmi dobře.

Ani ve druhé půlce jsme soupeře díky výborné obraně k ničemu nepustili. Naopak sami jsme si vytvářeli šance, z nichž jednu proměnil nekompromisní hlavičkou Roman Štěpán. Gólový účet pak uzavřel T.Urban, který potvrdil svou střeleckou formu z posledních utkání.

Hodnocení trenéra: Zde musím poděkovat týmu jako celku do 70. minuty a zvláště za první poločas. Z jednotlivců nikdo nezklamal a zvláště výkon obrany, byl až na ten gól dobrý. Dobrou mušku nemají útočníci, ale doufáme, že to přijde v dalších zápasech. Zatím se střelecky daří záložníkům a hlavně T. Urbanovi. Pozitivně hodnotíme výkon nového brankáře M. Holzhausera.

alt

 

 

IV.třída - 14.kolo

Pohoda v Bohušovicích

Slavoj Bohušovice "B" - FK Libochovice "B"

3 : 7

Branky: Urban Tomáš x4, Henych Pavel, Zůna Tomáš, Červený František

Sestava: Netolický V.,- Suda D.,Henych V., Svoboda M., Baláž P.,- Urban T., Červený F., Štěpán R., Zůna T., - Henych P., Prokeš R.,

Střídal: Henych J., Černý J., Laky J.,

 

Začátek nám vyšel od první minuty jsme hráli hezký fotbal s kombinací max. na dva doteky a soupeře jsme zatlačili k šestnátce a byla to jen otázka času se trefit přesně. V 11. min. po pěkné kombinaci na levé straně utekl Zůna Tomáš a přesně na pravé straně našel nabíhajícího Tomáše Urbana a ten první šanci proměnil a začalo tak jeho představení. On si prostě ten zápas užíval a domácí si od začátku s ním nevěděli rady. Netrvalo dlouho a po deseti minutách proměnil další šanci Henych Pavel. Po dalších deseti minutách opět úřadoval Tomáš Urban a náš koncert pokračoval, když za pět minut utekl Franta Červený svou šanci neproměnil, ale dobíhající Tomáš Zůna do prázdné zavěsil. Domácí se bránili a my už v prvním poločase měli asi 12 střel. pokusů. Ty největší šance neproměnili postupně Henych P., Červený F., Zůna T. hlavou nedal po pěkném centru od Sudy, a ani Prokeš R., na kterého navíc jasný faul zezadu rozhodčí Mrvík jako penaltu neposoudil. První poločas jsme si pokazili v samém závěru kdy, Suda na pravé straně nechal volného hráče domácích a ten přihrál dalšímu volnému hráči a domácí vstřelili ze tří útoků branku.

Ve druhém poločase náš tým polevil a hned ve druhé min. jsme inkasovali po trestném kopu a domácí hráče tato branka naladila a postupně přidali. My sice hned na to Tomášem Urbanem opět zvýšili, kdy proměnil své sólo přes půl hřiště. Pak jsme museli střídat oba krajní obránce a naše hra tím utrpěla, hlavně v obranné fázi. My neproměnili několik dobrých příležitostí a domácí si začali vypracovávat čím dál více příležitostí. Nás podržel brankář Václav Netolický a jednou z prázdné branky míč vykopl Vláďa Henych. Měli jsme brankové příležitostí a branku přidal po krásné kombinaci Franta Červený. A když v 65. minutě po pěkné akci opět skóroval Tomáš Urban, tak jsme ho ze hřiště stáhli, protože domácí ho zastavovali jen za cenu tvrdých zákroků a hrozilo u něj zranění. Rozhodčí to domácím toleroval a předtím po jasném faulu na něho opět penaltu nepískal. Šanci měli postupně znovu Pavel Henych, Jirka Henych, Jirka Černý, Franta Červený a Roman Prokeš. A v závěru měli šance domácí, protože naše hra po vystřídání byla špatná rozháraná a naši někteří hráči konec vypustili a tak domácí snížili pro ně na milosrdné skóre. Hrozili jen po standartkách a rohových kopech.

Hodnocení: Bylo znát, že hrát fotbal umíme a dokud hráči přistupovali k utkání zodpovědně hrál se pěkný fotbal a je jen škoda, že jsme si závěr sami pokazili. Zde musím poděkovat týmu jako celku do 70. minuty a zvláště za první poločas. Z jednotlivců, pak nejlepšího hráče a bojovníka Tomáše Urbana, který z pěti střel čtyři proměnil, což je nevídané. Výborně první poločas odehrál Tomáš Zůna, který jeden gól dal a na dva nahrál. Pozitivně hodnotíme výkon V. Netolického ve druhém poločase nepřipustil svými zákroky domácím více branek.

 

 

IV.třída - 13.kolo

Šlágr branku nepřinesl

FK Libochovice "B" - FK Travčice "B"

0 : 0

Sestava: Turek - Suda, Henych V., Svoboda, Jantoš - Henych J., Prokeš, Červený, Zůna - Baláž, Henych P.

Střídali: Gašparik M., Laky

Začátek nám moc nevyšel soupeř nás zatlačil k šestnátce, ale první šanci neproměnil a pak jsme mohli inkasovat z trestného kopu, kdy nás podržel brankář Jarda Turek. V další fázi chytil i dvě nebezpečné střely zpoza velkého vápna. Naopak nás do zápasu naladily dvě pěkné akce. První naší kombinaci zakončil nepřesně Henych Pavel a vzápětí další kombinaci dobře zakončil Fanda Červený, ale to se pro změnu vyznamenal brankář hostí, který střelu vytěsnil na roh. Pak utkání mělo vyrovnaný průběh hrálo se v rychlém tempu nahoru dolů. My neproměnili několik dobrých příležitostí a hosté se snažili s podporou větru se dostat k našemu pokutovému území aby hrozili ze standatrních situací a to se jim i povedlo, kdy z trestného kopu Turek dobře zasáhl a pěknou střelu vytěsnil na tyč a pak míč chytil. Vyložené šance hosté neměli. Pak Vláda Henych vyslal do pěkné šance Pavla Henycha a ten svou šanci ani podruhé neproměnil.

Ve druhém poločase jsme soupeře do zakončení nepouštěli, šance jsme měli převážně jen my, ale branku ne a ne vstřelit. Povedlo se nám několik akcí a do 70 minuty jsme byli lepší. Měli jsme brankové příležitostí ale při nich i smůlu. První trestný kop Davidovi Sudovi vyrazil brankář a po druhé trefil tyč. Šanci měli postupně znovu Pavel Henych, Jirka Henych a Patrik Baláž. Další šance jsme neproměnili a až v závěru měli šanci hosté, ty hrozili po standartkách a rohových kopech. Utkání bylo vyrovnané a v závěru všem docházely síly a tak se začaly množit ostré zákroky a potyčky hráčů. Rozhodčí zápas zvládl a pískal dobře.

Hodnocení: Bylo znát, že se utkaly dva týmy hrající o přední příčky a dokud hráči měli síly hrál se pěkný fotbal a je jen škoda, že žádná branka nepadla. Zde musím poděkovat týmu jako celku a nehodnotit jednotlivce, protože tým se na hřišti vydal ze všech sil a bojoval dobře. Některé akce jsme nedotáhli do konce kvůli nepřesné finální přihrávce a zakončení. Pozitivně hodnotíme výkon J. Turka, který byl nejlepším hráčem našeho celku. Obrana nepouštěla hosty do vyložených šancí, ale k ofenzivní činnosti se moc nedostala. Problém je střed zálohy, kde jsme museli improvizovat a to nás čeká i v dalších utkáních. Útok si odehrál svoje a pokud zpřesní střelbu bude to dobré. - utkání hodnotil trenér Petr Krček

alt

 

 

IV.třída - 12.kolo

Úspěšný úvod do jara

Slavoj Sulejovice - FK Libochovice "B"

2 : 6

Branky: Červený x2, Henych P., Prokeš, Zůna, Baláž

Sestava: Gašparik D. - Henych J., Henych V., Svoboda M., Černý R. - Henych P., Červený F., Krček T., Zůna T. - Baláž P., Prokeš R.

Střídal: Laky J.

Ještě jsme se ani nerozkoukali a už jsme prohrávali po trestném kopu 0:1. Zareagovali jsme zvýšenou aktivitou a po pěkných akcích a přesném zakončení Pavla Henycha a Romana (Ronalda) Prokeše otočili skóre utkání na 2:1 pro FKL. Pak bylo až do konce poločasu utkání celkem vyrovnané. My jsme neproměnili několik tutovek a domácí využívali podpory větru. Pak však udělali fatální chybu, přihráli osamocenému hráči FKL, Patriku Balážovi a ten své sólo chladnokrevně zakončil. Hráči Sulejovic však z dalšího přímého kopu snížili a tak se do kabin šlo za stavu 2:3.

Ve druhém poločase se domácí nedostali již k ničemu a naši odstřelovali branku Sulejovic. Trefili se Tomáš Zůna a dvakrát po krásných akcích František Červený. Ten navíc neproměnil penaltu a také další hráči zazdili spoustu gólovek. Po jednostranné druhé půlce jsme tak zvítězili 6:2.

Pochvalu zaslouží obranná činost mužstva, především výkon Míry Svobody na předstoperu. Nejlepším hráčem utkání pak byl Tomáš Zůna. Problémem je střed zálohy, kde máme již zraněné dva hráče, Wiesnera a nově i Krčka.

 

 

----------------------------------------------------------

 

Přátelská utkání

FK Libochovice "B" - FK Dušníky "B"

4 : 0

 

Branky: Henych P., Černý R., Laky J., Prokeš R.

Sestava: Gašparík D. - Henych J., Suda D., Svoboda M., Černý R. - Henych P., Hemerka O., Wiesner O., Červený F. - Musil P., Prokeš R.

Střídali: Henych V., Laky J.

Typické přátelské utkání "B"mužstva FKL, které se konalo v neděli 18.3.2012. Střídaly se pěkné kombinační akce se samostatnými průniky, ale také hodně nepřesností v přihrávkách a zakončení. První branka padla po několika přesných nahrávkách, centru Prokeše a zakončení Pavla Henycha. Velkou nepříjemností byla zranění Sudy a Wiesnera již v prvním poločase. Od té doby vázla kombinace a přesnost přihrávek. Po samostatné akci zvýšil těsně před "půlkou" Rosťa Černý, který však další dvě tutovky spálil.

Druhý poločas nebyl příliš vydařený, a tak se osmělili také hosté, kteří však nedokázali přesně zakončit. A tak R.Černý nacentroval před branku, kde svůj první gól vstřelil Jan Laky. Na závěr ještě utekl obraně hostů Roman Prokeš, položil si brankáře a zavěsil.

Pozitivní hodnocení si zaslouží brankář a obranná činost, po zranění Wiesnera odešla celá záloha, útok si odehrál svoje. Opět chybělo z různých důvodů spousta hráčů a trenéři by také kvitovali větší účast na trénincích. Ta je doposud VELMI ŽALOSTNÁ !!!

 

 

FK Libochovice "B" - SK Úpohlavy

1 : 1

Branka: František Červený z penalty

Sestava: Jantoš - Zůna, Henych V., Baláž, Černý R. - Henych P., Menhart, Wiesner Ota, Červený - Prokeš, Černý J.

Střídal: Hajný

"B"mužstvo mužů odehrálo první přípravný zápas před jarní částí sezóny, a to proti SK Úpohlavy. Hrálo se na nepříliš kvalitním povrchu Stadiónu Sokola Libochovice v neděli 4.3.2012 od 15.00 hodin. Přesto, že se jednalo o první utkání po zimní přestávce a hlásit k zápasu se mělo alespoň dvacet hráčů, domácí trenéři sháněli do poslední chvíle alespoň jedenáct lidí, aby mohli utkání odehrát!!! Kdepak byli ti hrdinové, kteří pořád jen křič&´, ale netrénují a nepřijdou ani na zápas? Jakpak chtějí bojovat o postup do vyšší soutěže, když se ani nedostaví a nechají ve "štychu" svoje spoluhráče? Zápas s minimem šancí nakonec neměl vítěze, když Pavel Henych neproměnil pokutový kop. Utkání bylo ukončeno o deset minut dříve pro divokou roztržku mezi hráči :-)

 

 

Před zahájením jarní části sezóny 2011/2012 odehraje "B"mužstvo mužů dvě přátelská utkání.

neděle 4.3.2012 od 15.00 hodin na stadiónu Sokola Libochovice - SK Úpohlavy

neděle 18.3.2012 od 15.00 hodin na stadiónu Sokola Libochovice - SK Dušníky "B"

-----------------------------------------

 

Zhodnocení podzimní části sezóny 2011/2012

Podzim 2011 se nesl ve znamení nevyrovnaných výkonů. Ve většině utkání jsme odehráli jeden vynikající poločas plný aktivity a kombinačního fotbalu. Bohužel druhé poločasy se nám vůbec nedařily, kazili jsme téměř vše a pouze se bránili. Těší nás, že jsme ani jednou neprohráli a velmi mrzí ztracené body s Jenčicemi a Bohušovicemi. Ty nám chybí k prvnímu místu v tabulce. I přes 37 vstřelených branek byla velkým problémem koncovka. Vypracovali jsme si obrovské množství brankových příležitostí, které jsme však trestuhodně zahazovali a pak se báli o výsledek. Kromě třech zkušených hráčů (Patrik Baláž, Tomáš Mach a Ota Wiesner) je věkový průměr mužstva 22 let, což je příslibem do budoucna. V brance se zabydlel a většinou dobré výkony podával Jirka Spodniak, svůj důraz a zkušenosti prodává na hřišti i v kabině Patrik Baláž. Kostru týmu tvoří dále Jirka Henych, Petr Tuček, Láďa Henych, Tomáš Krček a kapitán mužstva, Roman Prokeš. Dík patří také hráčům "A"mužstva, kteří byli velkým přínosem a rozhodovali některá utkání (Láďa Ellmann a hlavně Tomáš Urban). Pozitivní je také návrat dlouhodobých marodů Tomáše Zůny, Tomáše Macha a Pavla Henycha. V tabulce jsme třetí, máme 25 bodů, skóre 37:17 a šanci na postup. Nejvíce branek vstřelil Roman Prokeš (7x), po šesti gólech dali Pavel Henych a Tomáš Urban. Realizační tým děkuje všem hráčům za přístup k utkáním a za to, že jsme na rozdíl od minulých sezón obdrželi pouze jednu červenou kartu. Čeká nás zimní příprava s "A"mužstvem a záleží jen na každém jednotlivci, jak se na jaro připraví. Uvidíme jaké budou či nebudou změny v kádru, kdo přijde nebo odejde za lepším. Jisté je jen to, že nesmíme dopustit, aby se opakovalo zpackané jaro z minulé sezóny.

 

Hodnocení týmu proběhne na dokopné 19.11. 2011.

 

Hodnocení provedl hlavní trenér: Ing.Petr Krček

 

 

 

IV.třída - 11.kolo

 

Těsná výhra na závěr podzimu

 

FK Libochovice "B" - FC Siřejovice

2 : 1

 

Branky: Prokeš, Černý J.

Sestava: Spodniak J. –Henych V., Henych J., Mach T., Černý R. -Henych P., Krček T., Wisner O., Tuček P. - Černý J., Prokeš R.

Střídali: Baláž P., Červený F., Zůna T.

V prvním poločase se domácí mužstvo prezentovalo v dobrém světle a také si vypracovalo po brankách Romana Prokeše a Jirky Černého dvougólové vedení. Další akce jsme však tradičně neproměnili, a přišel tret. V první vážnější akci hostů přišel nesmyslný zkrat a faul brankáře Jirky Spodniaka na útočníka, který by již míč stejně nechytil. Z následné penalty hráči Siřejovic snížili na 1:2. Ve druhé půlce jsme opět neproměnili několik šancí, a tak jsme se až do konce zápasu bránili a strachovali o vítězství. Docházeli nám síly, přestali jsme hrát kombinačně a výsledek doslova "ukopali".

 

 

IV.třída - 10.kolo

 

Tři body z Podsedic

 

Sokol Podsedice - FK Libochovice "B"

1 : 3

 

Branky: Prokeš, Zuna, Černý R.

Sestava: Spodniak J.,– Henych J., Suda D., Jantoš P., Černý R. - Henych P., Mach T., Krček T., Tuček P. - Černý J., Prokeš R.

Střídali: Zůna T., Baláž P.

 

Mužstvo podalo dobrý výkon v prvním poločase a brzy se ujalo vedení R. Prokešem, který jako správný kapitán tým nastartoval po pěkné přihrávce od P. Henycha. Dalš&´ akce jsme neproměnili a přišla nepozornost v naší obraně a hned vyrovnání. Jediná vada byla naše koncovka, měli jsme vést po prvním poločase alespoň o dvě branky a zápas by vypadal jinak. Velkou smůlu měl D. Suda, protože ho zranil náš brankář, ale nastoupil po dlouhé době T. Zuna a ten se ve své první šanci nemýlil a domácí tak uzemnil před přestávkou, opět nahrával P. Henych. Ve druhém poločase jsme brzy dali na 3:1, a začal další náš nešvar. Tvrdou hru soupeře rozhodčí toleroval a netrestal žádnými kartami a tak se náš tým místo soustředění na fotbal pouštěl do debat s rozhodčím a protihráči a to uškodilo fotbalu, přestávali jsme hrát svůj fotbal a neproměnili další šance na vylepšení skóre.

Za první poločas chválíme celý tým. Hlavně bych vyzvedl tři hráče, kteří odehráli zápas po zranění. P. Henych šance neproměnil, ale nahrával dokud mu síly stačily. T. Zůna vydržel hrát 60 minut a dal branku a nesmím zapomenout na T. Macha, který tým dobře organizoval a po zranění Sudy ho zastoupil na místě stopera.

 

 

 

IV.třída - 9.kolo

 

Plichtu v derby zařídil rozhodčí

 

FK Libochovice "B" - Sokol Radovesice

2 : 2

 

Branky: Tuček, Prokeš

Sestava: Spodniak - Henych J., Henych V., Baláž, Černý R. - Urban, Wiesner Ota, Krček, Tuček - Černý J., Prokeš

Střídali: Henych P., Červený, Pastyřík

Mužstvo podalo dobrý výkon, a především v prvním poločase dominovalo chytrou hrou a hostům nic nepovolilo. Jediná vada byla naše koncovka, měli jsme vést po prvním poločase aspoň o dvě branky a zápas by vypadal jinak. Velkou smůlu má Patrik Baláž, který krásnou střelou trefil jen tyč a míč se odrazil místo do branky ven. Celé mužstvo hrálo ofenzivně a předvádělo pěkné akce. Ve druhém poločase jsme brzy dali na 2:0, ale bohužel nám to spíše uškodilo, protože jsme přestali hrát svůj fotbal. K tomu se přidal pan rozhodčí, který ignoroval signalizovaný dvojnásobný ofside a uznal tak hostům neregulérní branku, která je posadila na koně. Hosté ožili, my jsme neproměnili další šance, a tak přišel tres po rohovém kopu. Je to velká škoda, protože jsme byli celou dobu lepší a zasloužili si vyhrát. První poločas pískal pan rozhodčí dobře, ale po příchodu z kabin byl jako vyměněný. Nejprve hostům povolil poločasovou rošádu, kdy se měnili brankáři s útočníky a čísla dresů byla všelijaká, pak jim věnoval výše zmíněnou ofsidovou branku a i nadále pískal proti nám. Korunu všemu nasadil tím, že nepovolil napsat námitku do zápisu!!!

 

 

 

IV.třída - 8.kolo

 

Výhra v derby

 

Sokol Černiv "B" - FK Libochovice "B"

1 : 2

 

Branky: Spodniak (PK), Urban

Sestava: Spodniak - Henych J., Henych V., Baláž, Černý R. - Urban, Mach, Wiesner Ota, Tuček - Prokeš, Černý J.

Střídali: Krček, Pastyřík, Henych P.

"B"mužstvo mužů FKL vybojovalo vítězství v derby utkání v Chotěšově proti domácímu Sokolu Černiv "B". Ten posílen několika hráči "A"mužstva velmi toužil po úspěšném výsledku, leč marně. Hra v poli byla celkem vyrovnaná, několik šancí bylo k vidění na obou stranách. Rozhodla tak větší produktivita našeho mužstva, které ještě neokusilo hořkost porážky. V příštím kole nás čeká další derby proti dosud vedoucímu Sokolu Radovesice.

alt

 

IV.třída - 7.kolo

 

Lukavec na kolenou

 

FK Libochovice "B" - SK Lukavec "B"

6 : 2

 

Branky: Červený, Černý R., Henych J., Suda, Urban, Freiwald

Sestava: Spodniak - Henych V., Suda, Baláž, Černý R. - Henych J., Ellmann, Červený, Tuček - Prokeš, Urban

Střídali: Černý J., Krček, Freiwald

V prvním poločase domácí mužstvo podalo vynikající výkon a převyšovalo soupeře ve všech činnostech. Prosadilo se také střelecky a Lukavec nepustilo téměř k ničemu. Druhá pětačtyřicetiminutovka již tak kvalitní nebyla a naši hráči zahazovali jednu "tutovku" za druhou. Nakonec v poklidu zvítězili a odčinili tak výkonem i výsledkem zaváhání z minulého týdne. Pochvalu od trenéra si zaslouží především Jirka Henych, David Suda, Tomáš Urban a za první poločas i navrátilec do sestavy, Rosťa Černý.

 

 

IV.třída - 6.kolo

 

Ztracené dva body

 

SK Jenčice - FK Libochovice "B"

1 : 1

 

Branka: Prokeš

Sestava: Spodniak - Henych V., Wiesner Ota, Mach, Henych J. - Urban, Krček, Prokeš, Tuček - Černý, Werner

Střídali: Ellmann, Jantoš, Pastyřík

 

Mužstvo nepodalo dobrý výkon, a už po druhé chybné rozehrávce v obraně jsme prohrávali v 15. min. 0:1. Poměr střel byl 20:3 pro FKL, většinu času se hrálo na půlce domácích, ale koncovka byla velmi špatná. Domácí navíc hráli od svého vedení „Prešovský beton“, devět lidí ve vápně a to nám nevyhovovalo. Nepotvrdili jsme dobrý výkon z domácího zápasu. Je to škoda a ty body nám mohou na konci soutěže chybět, proto jsme měli zde vyhrát!!

 

 

IV.třída - 5.kolo

 

Osm gólů pro LTM

 

FK Libochovice "B" - FK Litoměřice "C"

8 : 3

 

Branky: Urban x2, Spodniak (PK), Jantoš (PK), Černý J., Prokeš, Henych V., Tuček

Sestava: Spodniak - Henych V., Štěpán, Baláž, Henych J. - Urban, Wiesner Ota, Ellmann, Tuček - Prokeš, Černý

Střídali: Krček, Werner, Jantoš

Dle slov trenéra mužstva, Ing.Krčka, podalo mužstvo dobrý, týmový výkon. Mrzí ho pouze dvě věci, a to zahazování brankových příležitostí (minimálně pět !!!) a ztráta koncentrace v 15.minutě druhého poločasu. Z poklidného vedení 4:1 byl rázem stav 4:3. Jmenovitou pochvalu si zaslouží Tomáš Urban, Roman Štěpán a Roman Prokeš.

alt

 

IV.třída - 4.kolo

 

Vydřená výhra v Úpohlavech

 

Sokol Úpohlavy - FK Libochovice "B"

1 : 3

 

Branky: Urban x2, Ellmann

Sestava: Spodniak - Henych V., Baláž, Suda, Henych J. - Urban, Ellmann, Krček, Tuček - Prokeš, Werner

Střídali: Freiwald, Štěpán, Zůna a Jantoš

V prvním poločase se nehrál příliš pěkný fotbal, domácí se bránili a hosté nemohli najít cestu k jejich brance. Přesto se ujali vedení po brance Tomáše Urbana, které si však chvilku před koncem nechali zbytečně vzít. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce se tlak FKL ještě zvýšil a domácí pouze odkopávali a čekali na chyby. Když už se zdálo, že utkání nebude m&´t vítěze, napřáhl ze třiceti metrů Vláďa "Jippy" Ellmann a trefil tři body. v nastaveném čase ještě výhru pojistil svým druhým gólem "Urbič".

 

 

IV.třída - 3.kolo

 

Domácí remíza

 

FK Libochovice "B" - Slavoj Bohušovice "B"

1 : 1

 

Branka: Henych P. z PK

Sestava: Spodniak - Henych V., Suda, Henych J., Štěpán - Tuček, Prokeš, Wiesner Ota, Urban - Henych P., Černý J.

Střídali: Krček, Baláž, Pastyřík

Po těžkém utkání v Trávčicích čekal na "B"mužstvo další nepříjemný soupeř, a to Slavoj Bohušovice "B". Zápas se hrál za krásného počasí a ve velmi fotbalové atmosféře, o kterou se zasloužil především věrný fanoušek FKL, Radek "Buřt" Slavík. V prvním poločase byli nebezpečnější hosté, kteří přečkali úvodní tlak hráčů FKL, a pak sami začali ohrožovat branku Jirky Spodniaka. Ten se ale ukázal ve velmi dobrém světle a všechny šance soupeře zmařil. Druhá část hry přinesla výborný výkon Tomáše Urbana, který svou rychlostí a houževnatostí dělal hostujícímu mužstvu veliké problémy. Jeho průniky zastavovala obrana pouze za cenu faulů a tím se nám nabízela spousta standardních situací. Jejich řešení však nebylo ideální a tak se FKL dostal do vedení až proměněnou penaltou Pavla Henycha za faul na koho jiného než Tomáše Urbana. Vedení však nevydrželo dlouho a po několika chybách obrany se dočkali také hosté. Poslední minuty utkání se střídali velké šance na obou stranách, ale branka již nepadla. Domácí fanoušci se ještě v poslední minutě právem dožadovali pokutového kopu, ale marně :-(

alt alt

nejlepší fanoušek minuta ticha za hokejisty Rachůnka, Marka a Vašíčka

 

 

IV.třída - 2.kolo

 

Plichta v Trávčicích

 

FK Trávčice "B" - FK Libochovice "B"

1 : 1

 

Branka: Suda

Sestava: Spodniak - Henych V., Suda, Henych J., Čern&´ R. - Prokeš, Tuček, Wiesner Ota, Červený - Henych P., Černý J.

Střídali: Jantoš, Freiwald, Gašparik

Těžké utkání čekalo "B"mužstvo v Trávčicích. Většina hráčů k němu proto přistoupila zodpovědně a podala dobrý výkon. Výjimku tvoří Černý a P.Henych, kteří zklamali svým přístupem i herním nasazením. Nepochopitelný byl také zkrat Freiwalda, který si kvůli utkání vzal dovolenou a 30 minut hrál výborné utkání. Po faulu na něj se z přímého kopu krásně trefil David Suda a dostal naše mužstvo do vedení. Za několik minut však "Freečko" nesmyslně zakopl míč, dostal druhou žlutou kartu a tým oslabil. Od té chvíle se již hrálo pouze na naši branku. Z množství šancí však domácím nezapšelo, a tak jim rozhodčí věnoval pokutový kop, ze kterého vyrovnali na konečných 1:1.

 

 

IV.třída - 1.kolo

 

Jasná domácí výhra

 

FK Libochovice "B" - Slavoj Sulejovice

8 : 3

 

Branky: Henych P. x5, Prokeš x2, Tuček

Sestava: Turek - Henych V., Jantoš, Suda, Henych J. - Mach, Krček, Wiesner Ota, Tuček - Henych P., Prokeš

Střídali: Kratochvíl, Černý, Koucký

Lahůdkou bylo úvodní utkání sezóny 2011/2012 pro hráče "B"mužstva mužů. Hned od prvních minut ukazovali, kdo je na hřišti pánem a systematicky navyšovali svůj náskok. Střeleckou formu ukázal Pavel Henych, který se trefil hned pětkrát. Ve druhém kole čeká na naše hráče daleko těžší prověrka, a to druhé mužstvo loňského ročníku, Trávčice "B".

alt

 

------------------------------------------------------------------------

21.kolo

SK Lukavec "B" - FK Libochovice

10 : 0

alt

20.kolo

FK Libochovice - Sokol Radovesice

0 : 1

 

19.kolo

FK Trávčice - FK Libochovice

1 : 1

 

18.kolo

FK Libochovice - FK Mlékojedy "B"

1 : 4

 

17.kolo

SK Jenčice - FK Libochovice

1 : 3

alt

16.kolo

FK Libochovice - Slavoj Bohušovice "B"

2 : 6

 

15.kolo

FK Libochovice "B" - Sokol Černiv "B"

3 : 4

 

14.kolo

Sokol Podsedice - FK Libochovice "B"

1 : 1

 

13.kolo

FK Libochovice "B" - SK FC Siřejovice

2 : 2

alt

12.kolo

Sokol Křesín - FK Libochovice "B"

8 : 3

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hodnocení podzimu trenérem

Trenér "B"mužstva Ing.Petr Krček zhodnotil podzim 2010 takto:

 

S druhým místem o bod za prvním Křesínem a skóre 40:15 jsem spokojen. Také jsem rád, že jsme na domácím hřišti ani jednou neprohráli. Samozřejmě vidím také kaňky, a to nezvládnutá derby s Křesínem, Černivem a Radovesicemi. Nejvíc mě mrzí neproměněná penalta v úvodním utkání s Křesínem, kdy jsme za stavu 3:1 mohli soupeře dorazit. Bohužel jsme pokutový kop nedali a zápas skončil remízou. Právě díky tomu jsme o bod za nimi.

Věkový průměr mužstva je 23 let, když mladé hráče doplňují zkušení borci Ota Zloch a Jirka Svoboda. Do týmu jsem zařadil také Laurenčíka a Šimice, kteří dlouho nikde nehráli. K mé radosti se podařila také stabilizace kádru, když šest hráčů odehrálo deset utkání z jedenácti. Zlepšil se také přístup hráčů a disciplína, když jsme dostali za celý podzim pouze jednu červenou kartu, a to ještě po dvou žlutých. Další plus je výkonostní růst brankáře Mohaupta, který tým hodně podržel. Obrana pracovala ve stejné sestavě a také je to vidět, dostali jsme málo gólů a navíc obránci vstřelili 15 branek. Další vzrůst udělal Rosťa Černý, který jich dal osm z pozice obránce a navíc neproměnil penaltu. Záloha byla největší slabinou, ne však kvůli výkonům, ale díky množství změn. Útok je dobrý, ale proměnování šancí je naše bolest, viz zápas v Černivě, kde jsme byli 70 minut lepší, ale bez gólů se nevyhrává.

Nejlepší vizitka je, že tým dal v 11 zápasech 40 branek a 4x udržel čisté konto. Nejlepší střelci: Freiwald 10, Černý R. 8 a Hemerka 7 branek.

alt

11.kolo

FK Libochovice - SK Lukavec "B"

3 : 0

 

10.kolo

Sokol Radovesice - FK Libochovice

3 : 1

 

9.kolo

FK Libochovice - FK Trávčice "B"

1 : 1

alt

8.kolo

FK Mlékojedy "B" - FK Libochovice

2 : 3

 

7.kolo

FK Libochovice - SK Jenčice

6 : 1

 

altalt 6.kolo

Slavoj Bohušovice "B" - FK Libochovice

0 : 7

 

5.kolo

Sokol Černiv "B" - FK Libochovice

3 : 1

alt

4.kolo

Slavoj Sulejovice - FK Libochovice

0 : 3

 

3.kolo

FK Libochovice - Sokol Podsedice

9 : 0

 

2.kolo

FC Siřejovice - FK Libochovice

2 : 3

 

1.kolo

FK Libochovi´/strong /pwidth: 448px; height: 336px/strong´/span´/pce - Sokol Křesín

3 : 3

-------------------------------------------------------------

Jaro 2010

alt

 

19.kolo

FK Libochovice - Slavoj Sulejovice

3 : 0

 

18.kolo

FK Libochovice "B" - SK Lukavec "B"

5 : 0

 

17.kolo

Sokol Radovesice - FK Libochovice "B"

2 : 1

 

16.kolo

FK Libochovice "B" - SK Třebívlice

4 : 6

 

15.kolo

Sokol Černiv "B" - FK Libochovice "B"

1 : 2

 

14.kolo

FK Libochovice "B" - Sokol Podsedice

4 : 0

 

13.kolo

FC Siřejovice - FK Libochovice "B"

0 : 3

 

12.kolo

FK Libochovice "B" - Sokol Křesín

2 : 2

 

11.kolo

Slavoj Bohušovice B - FK Libochovice B

5 : 2