FKL obhájil vítězství Tisk Email
Úterý, 28 Únor 2012 10:06

Vítězem Zimní ligy v Lounech se stejně jako v loňském roce stali hráči FK Libochovice. Ti v posledním svém vystoupení porazili domácí dorostence 5:2 především díky hattricku Jaroslava Jopy. Pak už jen čekali na výsledek závěrečného utkání celého turnaje mezi Sokolem Černiv a FK Louny „B“.Krajskou soutěž hrající rezerva Loun zvítězila v přestřelce 5:4 a tak se z celkového prvenství radovali hráči z rodiště J.E.Purkyně.

Ti na perfektně připraveném turnaji ukázali široký kádr, když se během sedmi utkání představilo dvaadvacet hráčů. Dalším pozitivem byly výkony dorostenců Jopy a Ondřeje Hudika, kteří si velmi hlasitě řekli o dres „A“mužstva.
Libochovice zahájili turnaj remízou 3:3 s SK Cítoliby, když lehkovážně ztratili vedení 3:0 !!! V derby utkání šťastně porazili Černiv 2:1 a rozstříleli Sokol Jedomělice 4:1. Po rozpačitém výkonu zvítězili nad Zichovcem 1:0 a v krásném zápase přehráli Louny „B“ 3:2. Jedinou porážku na turnaji v poměru 3:4 utrpěli s SK Brandýsek a na závěr lehce porazili dorost Loun 5:2.
V sedmi utkáních vstřelili 21 branek, což je velmi slušný průměr tři góly na zápas. Nejvíce se činili Jaroslav Jopa a Michal Hudik, kteří zamířili do černého pětkrát.
Na mužstvo Libochovic vedené trenéry Pavlem Jantošem a Jiřím Bőhmem čekají ještě tři přípravná utkání a pak už ostrý start jarní části sezóny, kdy přivítají vedoucí tým tabulky, FK Travčice.

Aktualizováno Úterý, 28 Únor 2012 10:14