Báječná sobota FKL Tisk Email
Úterý, 31 Leden 2012 14:54

Na poslední lednovou sobotu budou velmi rádi vzpomínat hráči a příznivci fotbalového klubu z Libochovic. Největší radost přišla hned v dopoledních hodinách, kdy mladší přípravka FKL zcela ovládla turnaj „O pohár předsedy OFS“ a zaslouženě ho přivezla bez ztráty bodu z Brozan domů. Pod vedením trenéra Ondry Rohlíčka se o tento skvělý úspěch postarala sestava ve složení Šedivý, Fiala, Meduna, Jásek, Krčmář, Bušek a Volák. Navíc Milan Krčmář bezkonkurenčně ovládl s 11 góly soutěž střelců a Kryštof Bušek byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Další vítězný korálek navlékly na šňůrku s názvem Zimní liga na UMT v Lounech také muži, když porazili dosud vedoucí Sokol Jedomělice 4:1. I přes neúplnou sestavu svého soupeře předčili rychlostí a dravostí mladých hráčů. Po třech utkáních tak figurují na druhém místě za domácím mužstvem a rádi by obhájili loňský triumf.

Ve stejnou dobu se na UMT v Roudnici nad Labem konalo přátelské utkání mezi dorostenci FK Libochovice a SK Mondi Štětí. Přestože hráči zpod hradu Hazmburku právě přijeli z náročného zimního soustředění a jejich soupeř hraje krajský přebor, výkon ani výsledek tomu neodpovídaly. Libochovičtí hráli velmi dobře a svého soka porazili po brankách Jopy a Hudika 2:0.

Večer se pak všichni převlékli do slavnostního a zúčastnili se sportovního plesu FK Libochovice. K poslechu a tanci hrála kapela Slávaband, bohatá tombola byla vyprodána během několika minut a světelnou show předvedly mažoretky místního Sokola. O půlnoci byla představena zbrusu nová hymna FKL a předány ceny pro nejlepší hráče, hráčky a za celoživotní přínos pro fotbal v Libochovicích byl oceněn sekretář klubu, pan Václav Zůna.

Aktualizováno Úterý, 31 Leden 2012 15:10