Starší žáci opět půlmistrem Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 07 Listopad 2011 14:46

Fotbalový podzim sezóny 2011/2012 v krajských a okresních soutěžích finišuje. Také fotbalový klub z Libochovic se chystá na poslední dvě utkání v roce 2011. Svoje soutěže již dříve ukončila mladší a starší přípravka a stará garda.

O minulém víkendu k bojům o mistrovské body naposledy nastoupili mladší a starší žáci a „B“mužstvo mužů. To zvítězilo 2:1 s FC Siřejovice a odehrálo tak podzim bez jediné porážky. Mladší žáci vyhráli v Pokraticích 9:4 a patří jim velmi slušná pátá příčka v okresním přeboru. Ještě lépe jsou na tom starší žáci FKL, kteří vévodí krajské I.A třídě s dvoubodovým náskokem na rezervu Neštěmic. V posledním podzimním kole si na domácím hřišti poradili se Šluknovem 2:0 a druhý rok po sobě se stali půlmistrem.

Jediným neúspěchem tohoto víkendu tak byla prohra dorostencůBenešově nad Ploučnicí. „A“mužstvo mužů zajíždělo v okresním přeboru k těžkému utkání do Liběšic, odkud se body jen tak nevozí. I přes tvrdou hru domácích se podařilo vyhrát 3:2 a posunout se v tabulce na čtvrté místo. V posledním podzimním utkání přivítá dorost v domácím prostředí Střekov a „A“mužstvo mužů rezervu Lovosic. 

alt

alt alt

Aktualizováno Pondělí, 07 Listopad 2011 14:56
 

Naši partneři

Město Libochovice

 

 

CEFI interiéry


Penzion Pamplona

SlatinaNet

JMR, spol. s r.o.

NSB Půjčovna, prodej a servis nářadí
 

Www.AUTOdoc.cz

 

KidsLoveDogs

www.autoskola-alihus.cz

Výroba lahůdek