Mladší přípravka - Archiv aktualit Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 27 Červenec 2011 14:49

V Bohušovicích vítězně

Poslední turnaj skupiny o 13.-16.místo ovládla starší "B"přípravka FK Libochovice. Sestava slepená z hr&´čů starší a mladší přípravky porazila 3:2 Štětí, 4:0 Velemín a uštědřila porážku i domácímu mužstvu Bohušovic 3:1. Starší "B"přípravka tak v konečném účtování obsadila krásné 14.místo.

alt

 

Ve Velemíně poslední

Starší "B"přípravka FKL odehrála třetí turnaj ve skupině o 13.-16.místo ve Velemíně. V prvním utkání jsme byli fotbalovější než domácí Velemín, ale nedokázali vstřelit branku. To domácí měli jednoho hráče, který dal gól téměř ze všeho a tak vyhráli 4:0. Poté Bohušovice a porážka 0:6, a opět dobrá kombinační hra bez gólů a v dresu soupeře jeden ostrostřelec. Nakonec porážka 0:9 se Štětí "B". Hra už byla horší, ale měli jsme i kopec smůly, kdy jsme trefovali tyčky a břevna.

Sestava: Fiala, Jásek (nejlepší hráč mužstva), Meduna, Pešta Šimon, Pešta Martin, Kubec, Procházka Míra, Volák a Svoboda

 

 

Třetí místo také ve Štětí

Svůj druhý turnaj odehrála starší "B"přípravka ve Štětí. Hned na úvod zavládlo v mužstvu zklamání z neúčasti některých nominovaných hráčů a tak museli kluci bojovat pouze v sedmi hráčích. V prvním utkání jsme podlehli domácímu mužstvu 0:3, pak favoritovi skupiny Bohušovicím 0:4 a na závěr vybojovali velmi cenné vítězství 2:1 nad Velemínem. Nejlepším hráčem mužstva byl vyhlášen Matěj Meduna, ale pochvalu zaslouží vsichni kluci za odmakaný turnaj.

Sestava: Šedivý, Fiala (1 gól), Jásek, Svoboda, Kubec, Meduna (1 branka) a Procházka Míra

 

 

Třetí na dom&´cím turnaji

Starší "B"přípravka pořádala první turnaj skupiny o 13.-16.místo na vlastním stadionu. V prvním utkání se utkala s Velemínem a jednalo se o velice pohledné utkání plné šancí na obou stranách. V poločase naši hráči po brankách Šedivého a Meduny vedli 2:1, ale nakonec soupeř utkání otočil a zvítězil 3:2. Ve druhém zápase předvedli naši hráči proti Štětí "B" vynikající výkon podpořený bojovností a nasezením a zaslouženě poprvé v kategorii starších přípravek zvítězili brankou Meduny 1:0. V posledním utkání jsme nastoupili proti Bohušovicím, které byly ve všech směrech lepší a vyhrály 7:0. Mužstvo FKL tak obsadilo třetí místo, za což patří všem hráčům obrovská pochvala. Hrají totiž stále proti o rok až dva starším protihráčům, což je v těchto kategoriích obrovský rozdíl.

Sestava: Brabec (poprvé v brance a výborný výkon) - Svoboda, Jásek (nejlepší hráč mužstva), Fiala, Meduna (nejlepší hráč turnaje), Volák, Procházka Míra, Procházka Jirka, Pešta Šimon, Pešta Martin a Šedivý (hrál velmi dobře v poli)

alt

 

Na jaře o 13.-16.místo

Starší "B"přípravka obsadila se ziskem devíti bodů čtvrté místo ve své základní skupině a v jarní části soutěže tak bude hrát o celkové 13. - 16.místo. Soupeřem našich hráčů budou přípravky Sokol Hoštka, Mondi Štětí "B" a SK Velemín. Držíme našim nadějím palce v turnajích proti o rok až dva starším protihráčům.

 

 

Hodnocení podzimu

Poslední čtvrté místo obsadila starší "B"přípravka FKL v základní skupině. Soupeřem našich hráčů byla mužstva Dynamo Podlusky, Sokol Brozany a SK Mondi Štětí "B". Nutno znovu podotknout, že naši hráči jsou ročníky 2003 - 2005 a hrají proti ročníkům 2001 a 2002. Pochvalu si zaslouží především za bojovnost a chuť po fotbale. Trochu nám chybí střední záložník, který by rozděloval míče a chladnokrevný útočník. Pozitivem je, že Standa Šedivý dvakrát získal cenu pro nejlepšího brankáře. Špatné je, že jsme turnaj v Brozanech odehráli v pouhých sedmi hráčích. Nastoupit tak musel i Tomášek Fiala (ročník 2007), který bojoval jako lev a soupeřům zatápěl především svojí rychlostí. Hlavním úkolem kluků je, aby si zvykli na větší hřiště a systém 7 + 1. V mladší přípravce své soupeře drtí a za rok či dva budou řádit i v přípravce starší.

Sestava na turnajích: Šedivý Stanislav - Fiala Filip, Procházka Jiří, Jásek Martin, Svoboda Dominik, Procházka Miroslav, Meduna Matěj, Volák Petr, Pešta Šimon, Pešta Martin, Fiala Tomáš a jednou na výpomoc byl Krčmář Milan

alt

Ve Štětí vítězně

Poslední podzimní turnaj starší "B"přípravky se odehrál ve stejném termínu jako turnaj mladší přípravky. Proto k turnaji nastoupili hráči "A"přípravky a nedali svým soupeřům šanci. I přes vítězství v tomto turnaji obsadila starší "B"přípravka ve své skupině poslední místo se ziskem 9 bodů.

 

 

Prohráli, ale bojovali

Starší "B"přípravka odehrála předposlední soutěžní turnaj na domácím hřišti. První utkání proti Štětí "B" bylo celkem vyrovnané až do chvíle, kdy se náš útočník objevil sám před brankářem, ale zamířil vedle branky. Z následujícího protiútoku jsme inkasovali a pak ještě dvakrát. Stejným výsledkem 0:3 jsme podlehli také Brozanům a v posledním zápase nestačili na Podlusky a prohráli 0:6. Mužstvo tak skončilo na posledním místě, ale zaslouží pochvalu za bojovnost proti starším protihráčům. Naši mladí kluci jezdili po zadku, z čehož by se měli poučit i někteří hráči mužů.

Sestava: Šedivý (nejlepší gólman turnaje) - Jásek, Procházka J., Svoboda, Fiala, Brabec, Meduna (nejlepší hráč mužstva), Volák a Procházka M.

alt

 

 

V Brozanech bez gólu

Starší "B"přípravka odehrála svůj druhý turnaj, a to v Brozanech. Trenér měl velké problémy se sestavou a nakonec musel hrát pouze se šesti hráči v poli, z nichž nejmladší Tomáš Fiala je ročník 2007 !!! Není proto divu, že všechna tři utkání skončila porážkou, Štětí "B" 0:2, Brozany 0:6 a Podlusky 0:6. Všichni hráči zaslouží pochvalu za bojovnost a že i v početní nevýhodě odehráli dobrá utkání.

Sestava: Standa Šedivý (nejlepší gólman turnaje) - Martin Jásek, Jiří Procházka - Matěj Meduna, Filip Fiala - Miroslav Procházka, Tomáš Fiala (nejlepší hráč mužstva)

 

 

 

Z prvního turnaje bez bodu

Jako první z nejmladších věkových kategorií vstoupila do mistrovské soutěže starší "B"přípravka. Na turnaji v Podluskách nastoupili naši hráči ročníků 2003, 2004, 2005 proti soupeřům o rok až dva starším. Také všechna tři utkání prohráli, ale jejich výkony jsou velkým příslibem. Hlavní úlohu mají v kategorii mladších přípravek, kde budou hrát proti stejně starým dětem.

FKL "B" - Podlusky 1:5

FKL "B" - Brozany 0:2

FKL "B" - Štětí "B" 3:5

Sestava: Šedivý (nejlepší hráč mužstva) - Fiala, Procházka J., Volák, Krčmář (2 góly), Pešta Š., Pešta M., Svoboda (1 branka), Jásek (1 branka), Procházka M.

alt

alt

 

Rozlosování starší "B"přípravky

"B"mužstvo starší přípravky FKL (minulou sezónu - 20.místo) se v podzimní části mistrovské soutěže popasuje se soupeři z Podlusk (minulou sezónu - 10.místo), Brozan (minulou sezónu - 17.místo) a s nováčkem soutěže, "B"mužstvem Štětí.

11.9. - Turnaj Podlusky

25.9. - Turnaj Brozany

9.10. - Turnaj Libochovice

16.10. - Turnaj Štětí

 

 

--------------------------------------------------

Starší "B"přípravka čtvrtá v Libochovicích

Poslední turnaj odehrála starší "B"přípravka na domácím stadionu. K turnaji nedorazil Milešov a tak hrála pouze čtyři mužstva. Po poločasovém vedení 1:0 nad favoritem z Brozan jsme nezvládli druhou část utkání a podlehli 1:4. Následovala krutá porážka 0:8 od Straškova a na závěr jsme remizovali 1:1 s Lovečkovicemi, když jsme v poslední minutě neproměnili pokutový kop. Obsadili jsme tak čtvrté místo a celkově skončili na 20.místě. Turnaj odehrála sestava: Čmejla, K turnaji nedorazil MilešoObsadili jsme tak čtvrté mí Kalus - Fiala, Jásek, Líbal, Slavík, Šedivý, Kutzler, Procházka, Plch (1 gól) a Meduna (1 gól). Nejlepším hráčem týmu byl Plch.

alt

Starší "B"přípravka uhrála čtyři body

První vítězství a k tomu remízu zaznamenala starší "B"přípravka na turnaji v Lovečkovicích. Odehrála tak svůj nejlepší turnaj a přiblížila se v tabulce Milešovu na dva body.

FKL - Brozany 2:5, Lovečkovice 0:0, Milešov 1:0, Straškov 1:3

alt

Starš&´ "B"přípravka pátá v Milešově

V Milešově se konal další turnaj starší přípravky ve skupině o 17.-21.místo. "B"mužstvo FKL nejprve podlehlo Straškovu 0:4 a poté remizovalo s domácím Milešovem 2:2. Díky úzkému kádru se hráči rychle unavili a v ostatních utkáních již soupeřům příliš nevzdorovali a prohráli s Brozany 0:8 a Lovečkovicemi 0:6. Přesto mužstvo v sestavě Kalus, Fiala, Čmejla, Slavík, Kutzler, Eisenhammer (1 gól), Meduna a Plch (1 gól) podalo lepší výkon než před týdnem v Brozanech. Nejlepším hráčem mužstva byl vyhlášen Slavík Jiří.

 

"B"přípravka poslední v Brozanech

První jarní turnaj ve skupině o 17.-21.místo odehrála starší "B"přípravka v Brozanech. Výkon nebyl nejhorší, ale bez gólu se vyhrávat nedá. Hráči FKL pdlehli Milešovu 0:1, Brozanům 0:5, Lovečkvicům 0:4 a Straškovu 0:2. Sestava muzstva: Kalus, Fiala, Líbal, Volák, Jásek, Kutzler, Plch, Meduna, Šedivý, Slavík a Čmejla.

alt

Turnaj starších přípravek

Neděle 20.2.2011 patřila turnaji starších přípravek, kterého se zúčastnila mužstva Brozan, Úštěka, Trávčic, Bezděkova, Pokratic a FK Libochovice "B" posílený o Jonáše a Zubatého.

FK Libochovice Brozany 4 : 1
FK Libochovice Úštěk 2 : 0
FK Libochovice Trávčice 6 : 0
FK Libochovice Bezděkov 0 : 2
FK Libochovice Pokratice 1 : 5
Mužstvo ve složení Kalus, Čmejla, Fiala, Líbal, Kutzler, Zubatý, Jonáš, Wald a Plch obsadilo třetí místo v turnaji, jehož nejlepším střelcem byl se sedmi brankami Tomáš Jonáš.
 

 

Starší přípravka - skupina C

Bez gólu v Terezíně

Ani branku nevstřelila "B"přípravka na turnaji v Terezíně a obsadila poslední místo.

alt

Starší přípravka - skupina C

Poslední místo v Bohušovic&´ch

Dvě těsné porážky a jeden debakl zaznamenala starší "B"přípravka na turnaji v Bohušovicích.

 

Starší přípravka - skupina C

Neúspěšný turnaj

"B"přípravka FKL neuspěla na druhém turnaji a podlehla všem třem soupeřům.

FK Libochovice "B" - Pokratice 0 : 4

- Bohušovice 0 : 2

- Terezín 3 : 4

 

Starší přípravka - skupina C

Třetí místo "B"přípravky na domácím turnaji

První vítězství v soutěžním utkání zaznamenala "B"přípravka FKL, která na turnaji v Libochovicích porazila Bohušovice 1:0. Ostatní dva soupeři (Pokratice a Terezín) byli nad síly našich hráčů a tak obsadili 3.místo.

´´ (hr/strong.u´/span´/p

Aktualizováno Pátek, 17 Srpen 2012 14:47