FKL vítězem turnaje v Lounech Tisk Email
Čtvrtek, 24 Únor 2011 08:41

Vítězem pětitýdenního turnaje „O pohár FK Louny“ se stalo mužstvo FK Libochovice. Na výborně připravené umělé trávě se v lednu a únoru střetl účastník okresního přeboru postupně s SK Cítoliby, FK Louny „B“, Sokolem Bečov, SK Zichovec a Sokolem Mšené Lázně.

Pouze první utkání s leaderem lounského okresního přeboru se hráčům Libochovic nevydařilo a podlehli po matném výkonu 1:2. V dalších utkáních již borci z rodiště J.E.Purkyně předvedli zodpovědné výkony plné nasazení a touhy po vítězství. Přehráli domácí FK Louny „B“ 2:1 a ve velikém větru také dalšího účastníka krajské I.B třídy, Sokol Bečov 1:0. Milé překvapení turnaje, SK Zichovec (III.třída), porazili 2:0 a čekalo je tak utkání o vítězství v turnaji, s regionálním soupeřem z Mšených Lázní. I.B třídu hrajícího soupeře převyšovali hráči FK Libochovice ve všech činnostech a zaslouženě vyhráli 4:3.

Se ziskem dvanácti bodů a skóre 10:6 se stali vítězem celého turnaje, což může být obrovskou psychickou vzpruhou po nepříliš povedeném podzimu. Dalším pozitivem je i zapracování nových hráčů a dorostenců do mužstva, které zatím nenaplňuje ambice pohybovat se v horních patrech okresního přeboru. Na druhém místě turnaje skončil Sokol Mšené Lázně a třetí příčku obsadil SK Zichovec.

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Únor 2011 08:51