Ples FKL Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 14 Únor 2011 13:13

Plesová sezóna je v plném proudu a víkend co víkend se koná některá z těchto společenských aktivit. 12.únor 2011 v Libochovicích patřil plesu sportovnímu, který připravuje pro své členy, fanoušky a přátelé, místní fotbalový klub.

http://fklibochovice.rajce.idnes.cz/12.2.2011_ples_FK_Libochovice/ 

alt

V krásném prostředí KS Tři lípy se v příjemné atmosféře zpívalo, tančilo, jedlo a pilo až do brzkých ranních hodin. O pohodu na tanečním parketu se starala populární kapela Komplett, která návštěvníkům plesu nabídla pestrou paletu hitů českých i zahraničních interpretů. Příjemným zpestřením bylo vystoupení ústeckých cheerleaders z pohybového studia BASTA. Nechyběla samozřejmě tradiční tombola plná krásných a chutných cen.

Plesání si užívali všichni návštěvníci, zejména však hráči „A“mužstva FK Libochovice, kteří odpoledne porazili na turnaji „O pohár FK Louny“ tým SK Zichovec 2:0 a zajistili si tak boj o vítězství v turnaji.

Sportovní ples se po všech stránkách vydařil a místní fotbalový klub tak ukázal svou kvalitu a nalákal fanoušky na jarní část fotbalové sezóny 2010/2011.

Aktualizováno Pondělí, 14 Únor 2011 13:20
 

Naši partneři

Město Libochovice

 

 

CEFI interiéry


Penzion Pamplona

SlatinaNet

JMR, spol. s r.o.

NSB Půjčovna, prodej a servis nářadí
 

Www.AUTOdoc.cz

 

KidsLoveDogs

www.autoskola-alihus.cz

Výroba lahůdek