Starší žáci půlmistrem Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 20 Leden 2011 09:56

V krajské I.A třídě starších žáků přezimují na prvním místě hráči FK Libochovice, což je ohromným úspěchem nejen hráčů a trenérů, ale celého fotbalu v městečku pod hrdým hradem Hazmburkem.

Hráči si pod vedením Václava Řezníčka a Josefa Kratochvíla vytvořili vynikající partu, což je nezbytný základ pro dobré výsledky. Jen jedinkrát z třinácti utkání odcházeli poraženi (TJ Soběchleby) a jednou se o body se soupeřem podělili (TJ Proboštov). Zbylých jedenáct zápasů vyhráli při brankovém poměru 66:14.

Ve většině utkání svou kombinační hrou soupeře jasně přehrávali a navyšovali skóre. Odehráli ale i několik vyrovnaných a vyhecovaných utkání. Zejména boj o první místo s MSK Trmice nabídl skvělý fotbal, spoustu zvratů, tři červené karty a pět branek.

Oporami týmu jsou brankář Štěpán Zelinka, obranu řídí Jan Šulc a v záloze si skvěle rozumí Matěj Řezníček a David Hoření, kapitán týmu. Mužstvo je dobře poskládané a odhodlané také v jarní části soutěže bude bojovat o příčky nejvyšší.

3.ledna zahájili starší žáci zimní přípravu během níž odehrají také turnaj „Sittech cup 2011“ na umělé trávě v Lounech, kde je prověří Chomutov, Žatec, Rakovník, Brozany a domácí mužstvo. A pak už boj o body v I.A krajské soutěži.

 alt 

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Leden 2011 09:59
 

Naši partneři

Město Libochovice

 

 

CEFI interiéry


Penzion Pamplona

SlatinaNet

JMR, spol. s r.o.

NSB Půjčovna, prodej a servis nářadí
 

Www.AUTOdoc.cz

 

KidsLoveDogs

www.autoskola-alihus.cz

Výroba lahůdek