Stará garda a žáci vítězně Tisk Email
Středa, 08 Září 2010 12:57

Sedm mužstev FK Libochovice se o minulém víkendu představilo fanouškům v utkáních krajských a okresních soutěží.

Již v pátek přivítala stará garda soupeře z Terezína a slavila vítězství 1:0. Sobotní dopoledne nabídlo dvě utkání krajské I.A třídy. Dorostenci zajížděli do Rumburku, kde podlehli 0:1. Daleko úspěšněji si vedli starší žáci, kteří v domácí aréně zažili vítěznou bitvu plnou branek, nervů a červených karet. Soupeř z Trmic byl fotbalově na velmi slušné úrovni. Daleko horší bylo chování hráčů i trenérů při utkání i po něm. První zápas v této sezóně odehráli také mladší žáci, kteří zvítězili v Trávčicích 4:1. Od 17.00 nastoupilo k prvnímu venkovnímu utkání „A“mužstvo mužů, které zavítalo do Podlusk. Tam se FKL dlouhodobě nedaří, což se ukázalo i v tomto zápase, který domácí vyhráli 2:0.

Nedělní ráno začalo v Libochovicích turnajem starších přípravek, ve kterém nastoupili budoucí hvězdy z Terezína, Bohušovic, Pokratic a místní přípravka „B“. Ta zaznamenala první výhru v soutěžních utkáních a obsadila konečné třetí místo. Víkend plný fotbalu zakončilo „B“mužstvo mužů, které hostilo silný Křesín. Domácí neudrželi dvougólové vedení a utkání skončilo remízou 3:3.

Aktualizováno Pondělí, 29 Listopad 2010 08:49