Anketa

Do kolikátého místa skončí B mužstvo ve III.třídě?
 

Hymna FK Libochovice

Návštěvnost webu


Dnes:137
Včera:150
Tento měsíc:2744
Tento rok:7582
Celkem:708766
Založeno:02.11.2010
Co je nového
Úštěk nedorazil Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 17 Červen 2014 06:36

24.kolo okresního přeboru mužů

Úštěk nedorazil

alt alt

FK Libochovice - Slavoj Úštěk

3 : 0 kontumačně

V posledním kole okresního přeboru jsme měli hostit poslední celek tabulky, Slavoj Úštěk. Jakýkoliv bodový zisk pro nás znamenal potvrzení druhého místa. Výhra za tři body v kombinaci s prohrou Štětí by nás pak katapultovala na první místo. Štětská rezerva však v Polepech bez problémů zvítězila a jelikož Úštěk již po několikáté k utkání na hřišti soupeře nedorazil, vyhráli jsme kontumačně a potvrdili druhého fleka.

 

A teď nás čeká baráž.

 

středa 18.6.2014 - 17.00 hodin

FK Libochovice - Čechie Horní Podluží

 

sobota 21.6.2014 - 17.00 hodin

Čechie Horní Podluží - FK Libochovice

 

PŘIJĎTE FANDIT,

POTŘEBUJEME VÁS VÍCE NEŽ JINDY !!!

Aktualizováno Úterý, 17 Červen 2014 06:53
 
Hola, hola, oblast volá Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 13 Červen 2014 10:42

Hola, hola, oblastní přebor volá

alt

Historického úspěchu dosáhli dorostenci FK Libochovice v právě končící sezóně 2013/14. Mladé naděje pravidelně hrající I.A třídu Ústeckého kraje tuto soutěž vyhráli. Rozhodnuto bylo již několik zápasů pře koncem, protože naši borci neměli konkurenci a až na drobné výjimky všechny soupeře jednoznačně přehráli a přestříleli. A tím si zajistili postup do Oblastního přeboru staršího dorostu.

Důvodem tohoto velkého úspěchu je především výborná parta kluků, kteří táhnou za jeden provaz a stále chtějí být nejlepší. Také nesmíme zapomenout na poctivou práci trenérů V. Řezníčka, M. Henzla a J. Henzla, kteří věnovali spoustu svého volného času, aby klukům ukázali správný směr.

Ano…již během sezóny jsme slýchávali od soupeřů, že hrajeme pěkný fotbal a nemáme v soutěži konkurenci. Již mnoho let jsem nezažil situaci, že bychom u každého soupeře budili takový respekt. Prostě válec FKL.

alt

V příští sezóně bychom rádi hráli důstojnou roli i v krajském přeboru. Trenéři počítají s doplněním týmu o mladé talentované borce , kteří nahradí starší hráče odcházející do kategorie dospělých.

Prostě a jednoduše jsme si všichni „mistrovskou“ sezónu náramně užili a už spřádáme plány na tu další. Rádi bychom se rozloučili a poděkovali odcházejícím klukům ročníku „95“ a popřáli jim mnoho dalších úspěchů mezi dospělými. Také jsme rádi za každé povzbuzování od našich skvělých fanoušků. Takže za pár týdnů na startu nové soutěže zdar! FKL Forever

Martin Henzl

alt

Aktualizováno Pátek, 13 Červen 2014 10:48
 
Šestka na oslavu postupu Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 13 Červen 2014 10:18

20.kolo krajské I.A třídy dorostu

Šestka na oslavu postupu

alt alt

FK Libochovice - FK Lovosice

6 : 0

alt

alt

Aktualizováno Pátek, 13 Červen 2014 10:41
 
Úštěk bez šance Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 10 Červen 2014 09:39

okresní přebor dorostu - 1.utkání o 9.místo

Úštěk bez šance

alt alt

Slavoj Úštěk - FK Libochovice "B"

1 : 7

Branky: Šturm x5, Řezníček, Došek

Sestava: Zelinka - Březina, Vesecký, Laube, Jelínek - Kalus, Řezníček, Štros, Došek - Šturm, Čapek

alt

 

 

Aktualizováno Úterý, 10 Červen 2014 10:05
 
Špatný výkon v Předoníně Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 10 Červen 2014 06:54

23.kolo okresního přeboru mužů

Špatný výkon v Předoníně

alt alt

SK Předonín - FK Libochovice

5 : 2

Branky: Meduna, Hudik M.

Sestava: Netolický - Šedivý, Chlouba, Musil, Zůna - Hudik M., Menhart, Košťál, Hoření - Jopa, Hudik O.

Střídali: Meduna, Štros, Urban

Předposledního utkání FKL v okresním přeboru 2013/2014 jsem se bohužel nemohl zúčastnit a tak jsem požádal Dejvíska o krátký report. To, že pro udržení reálné naděje na vítězství v soutěži potřebujeme z Předonína tři body, věděl každý. To, že Předonín hraje na jaře posilněn o bývalé hráče divizního Štětí a hraje velmi dobře, jsme také věděli. Nevěděli jsme však, že budeme hrát špatně, bojácně a dělat jednu hrubku za druhou. A tak šli domácí hned na začátku do vedení, 1:0. Při druhém gólu si hráč Předonína vzal míč, prokličkoval přes čtyři naše hráče a skóroval na 2:0. My jsme za první poločas vyprodukovali jednu střelu na bránu crying. Do druhé půlky jsme chtěli vstoupit aktivně a útočně, ale po dalších dvou hrubkách inkasovali už na 4:0 a bylo po utkání. Soupeř přidal ještě jednu branku a my jen korigovali Medunkou a Pejskem na konečných 5:2. Za takhle bojácný výkon plný chyb jsme si toho nepopulárního "bůra" zasloužili.

Co dál? Čeká nás poslední utkání, v sobotu od 17.00 hodin přivítáme beznadějně poslední Úštěk. Jak jsou karty rozdány? Pokud zvítězíme za tři body a Štětí prohraje v Polepech, vyhrajeme okresní přebor. Pokud získáme jakýkoliv počet bodů, nemůžeme skončit horší než druzí a zahrajeme si baráž o I.B třídu. Motivaci tedy máme neustále značnou, a tak hurá na Úštěk!!!

 

 

Aktualizováno Úterý, 10 Červen 2014 07:18
 
Karty zničily fotbal Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 05 Červen 2014 13:11

22.kolo okresního přeboru mužů

Karty zničily fotbal

alt alt

Viktorie Budyně - FK Libochovice

0 : 3

Branky: Jan "Lištic" Košťál, Michal "Pejsek" Hudik, Tomáš "Zůnič" Zůna

Sestava: Netolický - Jopa, Ellmann, Chlouba, Zůna - Hudik M., Musil, Košťál, Hoření - Hudik O., Urban

Střídali: Meduna, Wiesner, Štros

Až na třetí pokus se odehrálo derby mezi domácí Budyní a FKL. Ještě 15 minut před začátkem zápasu to však vypadalo, že se opět hrát nebude, protože se opět z mraků hrnuly proudy dešťové vody. nakonec vše dobře dopadlo, Slunce mraky roztrhalo a mohlo se hrát. Začátek zápasu ukázal, že by se mohlo hrát pěkné utkání s útočnou aktivitou na obou stranách. Naši hráči začali dobře, kombinovali, hráli po křídlech a vytvořili si i brankové příležitosti. Jednu z nich využil Honza Košťál, který se před vápnem uvolnil a svojí střelu namířil přesně k tyči, 0:1. Početná skupina fanoušků z Libochovic se nestačila ještě ani doradovat a už se vezl nášup. Po další pěkné kombinaci se trefil Michal Hudik, 0:2 a s domácími to nevypadalo dobře. Snažili se sice stále hrát dopředu, ale naše obrana pracovala spolehlivě. Šanci dorazit soupeře měl Ondra Hudik, který se pěkně proháčkoval až před brankáře, ale šanci trestuhodně neproměnil. Naši útočníci a záložníci rychle napadali rozehrávku domácích, kteří se spoléhali jen na dlouhé míče na jediného útočníka. Ten byl sice v osobních soubojích silný, ale vepředu byl téměř sám. Frustrovaní domácí hráči přidali na tvrdosti, kterou však přeháněli a byli trestáni žlutými kartami. To se jim nelíbilo ještě víc a začali urážet rozhodčího. A tak nemohlo následovat nic jiného, než karty červené. Během jedné minuty se  museli jít vysprchovat hned dva a bylo po fotbale. Zbytek domácích hráčů se stáhl do hlubokého bloku a naši nevěděli jak tento obraný val přelstít. Druhá půlka se již nemusela ani hrát. Za 45 minut se domácí dostali asi třikrát za půlku. Jinak se hrálo jen na jejich branku a jen díky naší neschopnosti, nepřesnosti a zákrokům brankáře se skóre měnilo pouze jednou. To na centrovaný balón naskočil Tomáš Zůna a hlavou přeloboval domácího gólmana, 0:3. Ke koukání toho mnoho nebylo, ale podstatné jsou tři body.

Do konce sezóny zbývají poslední dvě utkání a hráči FKL neustále pokukují po obrovském úspěchu. Již tento víkend se mu mohou přiblížit ještě více. To zajíždí do Předonína, kde se hraje v NEDĚLI od 17.00 hodin. Že se bude jednat o velmi těžké utkání dokazuje fakt, že domácí v jarní části soutěže získali 25 bodů a pouze dvakrát odešli poraženi. My jsme na jaře získali 21 bodů a prohráli třikrát. Proto potřebujeme podat maximální výkon, mít trochu štěstí a v zádech podporu co největšího počtu fanoušků!!!

Aktualizováno Čtvrtek, 05 Červen 2014 13:56
 
Těsná prohra s prvním Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 04 Červen 2014 12:47

krajská I.A třída starších žáků - 18.kolo

Těsná prohra s prvním

alt alt

FK Libochovice - Plaston Šluknov

0 : 1

alt

alt

Aktualizováno Středa, 04 Červen 2014 13:00
 
Šestka pro Třebenice Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 02 Červen 2014 13:33

21.kolo okresního přeboru mužů

Šestka pro Třebenice

alt alt

FK Libochovice - Sokol Třebenice

6 : 0

alt

Branky: Ondra Hudini Hudik x3, Lukáš Menhy Menhart x2, Michal Pejsek Hudik

Sestava: Netolický Václav - Jopa jaroslav, Musil Petr, Chlouba Ladislav, Zůna Tomáš - Hoření David, Menhart Lukáš, Košťál Jan, Hudik Michal - Hudik Ondra, Urban Tomáš

Střídali: Meduna Zdeněk, Wiesner Oldřich

alt

Již jen poslední čtyři utkání zbývala odehrát mužům FKL v letošním ročníku okresního přeboru. Karty byly rozdány jasně. Pokud chceme být na nejvyšších stupních, musíme tato utkání zvládnout a naplno bodovat. Jako první se nám, vzhledem k odloženému zápasu v Budyni, do cesty postavily Třebenice. Úkol zněl jasně. Zatlačit soupeře hned od začátku do defenzivy, a především vstřelit nějakou uklidňující branku. To se narozdíl od jiných utkání podařilo a v deváté minutě jsme šli do vedení. Menhy poslal přesný pas na Urbiče, který se prohnal po křídle a nalezl na penaltě Hudiniho, který v pohodě zavěsil, 1:0. Po vstřelené brance jsme soupeře ještě více sevřeli a vytvářeli si brankové příležitosti. Po stejné ose jsme vstřelili druhou branku a ještě do poločasu se prosadil i Menhy, který zvýšil již na 3:0. Také druhá část hry byla o našich šancích a brankář Azurit si ani moc nezachytal. Hattrick uzavřel nejprve Hudini, 4:0. Druhý gól dal Menhy, 5:0 a na konečných 6:0 uzavřel Pejsek. Třebenice byly ve hře dopředu téměř bezzubé a jen bránily, aby nedostali více gólů. Nutno říci, že náš výkon ve druhé pětačtyřicetiminutovce nebyl ideální a se silnějším soupeřem bychom touto hrou neuspěli. Důležité však jsou tři body do tabulky, díky kterým již nemůžeme skončit hůře než třetí. Teď se musíme dobře připravit na klíčový a přetěžký týden. Ve středu se již snad odehraje od 18.00 hodin odložený zápas v Budyni a v neděli od 17.00 hodin zajíždíme na horkou půdu do Předonína. Tak pojeďte s námi a pomozte svým povzbuzováním k úspěšným výsledkům.

alt

Aktualizováno Pondělí, 02 Červen 2014 14:08
 
Fanděte s námi FKL Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 30 Květen 2014 11:20

Většině soupeřů v okresním přeboru mužů zbývají odehrát dvě, maximálně tři utkání. Jen na naše hráče čekají ještě čtyři utkání. A pokud chceme myslet na metu nejvyšší, musíme ve všech uspět. A proto potřebujeme vaší pomoc. Vaše hlasivky, vaše dlaně a vaší podporu. Buďte s námi ta čtyři zbývající utkání a podpořte nás v cestě za případným společným úspěchem!!!

alt

Aktualizováno Pátek, 30 Květen 2014 11:26
 
Výhra v posledním kole Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 29 Květen 2014 06:52

okresní přebor dorostu - 16.kolo

Výhra v posledním kole

alt alt

SK Bezděkov - FK Libochovice "B"

0 : 2

alt

Branky: Jopa, Řezníček

Sestava: Jopa - Vesecký, Jelínek, Březina, Došek - Čapek, Kalus, Řezníček, Štros - Šturm, Vocetka

Střídali: Zelinka, Ďurinda, Srbecký, Laube

alt

Aktualizováno Pátek, 30 Květen 2014 11:36
 
V Pokraticích první prohra Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 29 Květen 2014 06:30

19.kolo krajské I.A třídy dorostu

V Pokraticích první prohra

alt alt

Sokol Pokratice - FK Libochovice

4 : 2

Branky: Jopa x2

Sestava: Zelinka - Štros, Laube, Došek, Březina - Soukup, Kalus, Filous, Řezníček - Šturm, Čapek

Střídali: Hoření, Jopa, Hudik, Košťál

První prohru v celém ročníku I.A krajské soutěže zaznamenali dorostenci FKL až v předposledním kole. Bez čtyř základních kamenů (Dejvísek, Jopan, Hudini a Lištic) nastoupili dorostenci v Pokraticích, kde se nám dlouhodobě nedaří. Zmiňovaní hráči nebyli v základní sestavě proto, že v odpoledních hodinách měli nastoupit za "A"mužstvo mužů v Budyni a proto je trenér Vašek Řezníček šetřil, za což mu patří velký dík. Kdyby věděl, že kvůli průtrži mračen se v Budyni hrát nebude, byli by tito hráči v základu a utkání by vypadalo asi jinak. Mužstvo bez svých opor hrálo v prvním poločase velmi bojácně. Hráči si nevěřili, byli alibističtí a nepřesní. A proto nás soupeř také dvakrát potrestal a bylo to 2:0. Na druhou část hry nastoupila i čtveřice "záchranářů" a hned po pár minutách Jopan snížil na 2:1. Domácí pak se štěstím proměnili penaltu, 3:1. Ta se kopala i na druhé straně, ale brankář jí vyrazil na roh. Z něj opět Jopan snížil na 3:2. Po zbytečné chybě v obraně jsme dostali čtvrtou branku a s výsledkem již nic neudělali, 4:2.

alt

Aktualizováno Pátek, 30 Květen 2014 11:35
 
Vítězství v Mojžíři Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 29 Květen 2014 06:19

krajská I.A třída starších žáků - 17.kolo

Vítězství v Mojžíři

alt alt

TJ Mojžíř - FK Libochovice

1 : 2

Branky: Halada, Laube

Sestava: Čmejla - Halada, Pfeifer, Hudik, Margetín - Bozděch, Wald, Laube, Čapek - Štor, Coufal

Další vybojované tři body přivezli starší žáci FKL, tentokráte z Mojžíře. Soupeř se sice dostal do vedení, ale bojovný výkon našich kluků skóre otočil na naší stranu.

Aktualizováno Čtvrtek, 29 Květen 2014 06:28
 
V Budyni opět odloženo Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 28 Květen 2014 15:50

V Budyni opět odloženo

Dnes od 18.00 hodin se mělo odehrát odložené utkání okresního přeboru mužů mezi Viktorií Budyně a FK Libochovice. Jelikož je však díky přívalovým dešťům hřiště v Budyni nezpůsobilé hře, bylo utkání podruhé odloženo. crying

Aktualizováno Středa, 28 Květen 2014 15:53
 
Zápas v Budyni odložen Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 26 Květen 2014 13:17

Zápas v Budyni odložen

Kvůli průtrži mračen a podmáčenému trávníku bylo sobotní utkání okresního přeboru mužů mezi Viktorií Budyně nad Ohří a FK Libochovice odloženo na tuto středu, 28.5.2014 od 18.00 hodin. FKL žádá fanoušky, aby přijeli podpořit naše mužstvo do nedaleké Budyně. Vynikající umístění je neustále v našich rukách, tak nám přijeďte pomoci!

Aktualizováno Pondělí, 26 Květen 2014 13:24
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 8 z 27