Anketa

Do kolikátého místa skončí B mužstvo ve III.třídě?
 

Hymna FK Libochovice

Návštěvnost webu


Dnes:136
Včera:129
Tento měsíc:3263
Tento rok:3263
Celkem:704447
Založeno:02.11.2010
Co je nového
Už jdeme do finále Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 01 Červen 2011 10:16

Již jen několik kol zbývá do konce okresních a krajských soutěží fotbalového ročníku 2010/2011. A právě tato velmi důležitá utkání rozhodnou o úspěšné, či zpackané sezóně. Jak jsou na tom v Libochovicích? Co se mládežnických kategorií týká, tak velmi dobře. Mladší přípravka vyhrála skupinu o 9.-12.místo, starší "A"přípravka na jaře neztratila ani bod a jen díky "nesmyslným rozhodnutím" vyšších orgánů přišla o možnost celou soutěž vyhrát. Starší žáci bojují v krajské I.A třídě o druhé místo a dorostenci se spanilou jarní jízdou posunuli ze sestupových vod již na pátou příčku. A co dospělí? Tam je situace bohužel diametrálně odlišná. "A"mužstvo mužů získalo na půdě soupeřů ze 12 utkání jediný bodík a krčí se na dvanáctém místě těsně nad sestupovou příčkou. Nezbytnou povinností je tak vítězství v následujícím existenčním utkání, kdy hostíme poslední celek tabulky, Mlékojedy. "B"mužstvo se po podzimu vyhřívalo na druhém místě tabulky, jeden bod za prvním Křesínem a silácké řeči o postupu byly slyšet ze všech stran. Na jaře je však až na výjimky hra hrozná a výsledky ještě horší. Ze sedmi zápasů získali pouhých pět bodů a padají tabulkou dolů. Zářným příkladem jarní nemohoucnosti bylo domácí utkání proti Bohušovicím. Na podzim naši hráči rozcupovali svého soupeře na jeho hřišti 7:0. Hosté dorazili pouze v deseti hráčích. Výsledek utkání 2:6 ve prospěch Bohušovic!!! A co garda? V plné sestavě se sešla pouze k prvnímu utkání proti Žitenicím. Od té doby se horko těžko dává dohromady alespoň deset hráčů schopných utkání odehrát. Není tedy divu, že se SG tabulkou propadla až na předposlední místo. Na velké změny není v tuto chvíli čas, naše mužstva musí se ctí odehrát zbývající utkání a udržet se ve svých soutěžích. V létě se pak musí situace v jednotlivých mužstvech zanalyzovat, posílit kádry a dobře se připravit na nadcházející ročník.

Aktualizováno Středa, 01 Červen 2011 10:55
 
Pozvánka na utkání žen Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 27 Květen 2011 14:20

FK Libochovice vás zve na utkání žen FC ZKUŠENOST - AC MLÁDÍ.

alt

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:41
 
Ženy trénovaly Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 23 Květen 2011 07:48

Tréninkové utkání proti přípravce odehrály maminky jako přípravu na zápas proti přítelkyním a kamarádkám hráčů. Tato fotbalová lahůdka se uskuteční na hřišti FKL v sobotu 11.6. jako předzápas mužů FK Libochovice "B" - Radovesice.

alt

Aktualizováno Čtvrtek, 26 Květen 2011 12:55
 
Dokopná přípravek Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 18 Květen 2011 10:09

V neděli 15.května se konala za účasti hráčů, trenérů a rodičů dokopná přípravek FK Libochovice.

alt

 
Setkání bývalých hráčů a funkcionářů Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 10 Květen 2011 12:57

Na Velikonoční neděli se v areálu fotbalového stadionu v Libochovicích konalo setkání bývalých hráčů a funkcionářů Sklo Union Libochovice, předchůdce dnešního FK. Více než padesátka borců dříve hrajících za modrobílý „Union“ si popovídala a zavzpomínala na své fotbalové zážitky spojené s klubem z rodiště J.E.Purkyně. Někteří hráči na sraz přijeli až z Jablonce, Ústí n.L. či Českých Budějovic a nadšeně se dohodli na každoročním opakování těchto srazů. Slavnostní odpoledne začalo vítězným utkáním místních dorostenců v krajské I.A třídě nad mužstvem Modlan a pokračovalo povídáním, popíjením a zpěvem za doprovodu Hudby z Marzu. Největší tahouni opouštěli hřiště až pozdě v noci plni příjemných zážitků z povedeného setkání.

alt

Aktualizováno Úterý, 10 Květen 2011 13:01
 
Áčko vítězně, ostatní bez bodu Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 15 Duben 2011 07:28

Další nepovedený víkend mají za sebou mužstva FK Libochovice. Šest mužstev fotbalového klubu zpod Hazmburku nastoupilo ke svým utkáním a pět z nich odcházelo poraženo. Pouze "A"mužstvo mužů konečně zabralo a získalo po dlouhé době tři body. Ty však musí potvrdit v dalším existenčním utkání v Terezíně. S velkým očekáváním začala také IV.třída mužů, kde se hned v úvodním utkání setkala mužstva na prvním (Křesín) a druhém (FKL "B") místě tabulky. Utkání bylo vyrovnané pouze v prvním poločase, který skončil 3:2. Pak se změnilo ve střeleckou exhibici domácích, kteří naše "B"mužstvo potupili debaklem 8:3. Dorost přivítal na svém hřišti Rumburk a po "trapném" výkonu podlehl 1:3. Starší žáci zajížděli ze druhé pozice na půdu vedoucích Trmic a odjížděli také s debaklem 1:5. Mladší žáci na domácím stadionu podlehli Trávčicím 4:5, když zklamali především zkušení hráči a již v pátek prohrála stará garda v Terezíně. Nezbývá než se z těchto výsledků oklepat, potrénovat a příští víkend vítězit!!!

Aktualizováno Pátek, 15 Duben 2011 07:50
 
Nepodařený víkend Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 05 Duben 2011 06:35

První aprílový víkend nebyl nakloněn fotbalistům z rodiště J.E.Purkyně. Svá soutěžní utkání odehráli starší žáci, dorost, "A"mužstvo mužů a stará garda a výsledkem je pouze jeden bod. Ten získali starší žáci, kteří po tragickém výkonu na domácím hřišti pouze remizovali s Chlumcem. Již v pátek nastoupila k prvnímu jarnímu utkání stará garda, která přivítala All Stars tým Žitenic, za který hráli bývalí reprezentanti Berger, Vrabec, Novotný či Jeslínek a těsně podlehla 4:5. V sobotu dopoledne odehráli svůj zápas dorostenci, kteří se představili v Mojžíři a jednalo se o utkání dvou naprosto odlišných poločasů. V první půli jsme byli lepší a vedli 2:1. Druhá část hry se nám vůbec nevydařila a podlehli jsme 2:5. "A"mužstvo mužů zajíždělo do Liběšic s touhou poprvé v této sezóně zvítězit na hřišti soupeře a první čtvrthodinu šlo své touze naproti. Vstřelilo vedoucí branku a ...... to bylo vše. Pak nesmyslně opustilo svoji kombinační hru a přizpůsobilo se domácím. Výsledkem bylo nepěkné nefotbalové utkání a porážka 1:2.

alt

Stará garda Žitenic

 

Aktualizováno Úterý, 05 Duben 2011 07:05
 
První jarní kolo Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 30 Březen 2011 07:02

První jarní kolo mají za sebou tři mužstva FKL. Velmi potěšující byl výkon i výsledek dorostenců, kteří zvítězili na půdě druhého mužstva tabulky, v Chřibské. Naopak malým překvapením na náš účet byla domácí porážka starších žáků se Šluknovem a ztráta vedoucí pozice krajské I.A třídy. V neděli pak začalo pouť fotbalovým jarem 2011 také "A"mužstvo mužů. Na hřišti v Lovosicích nezaslouženě podlehli 1:2, ale především díky nepotrestané tvrdé hře domácích přišli o několik hráčů základní sestavy. Zpestřením víkendu byl také halový turnaj mladších přípravek v Libochovicích.

Podrobnější informace o utkáních naleznete u jednotlivých mužstev.

alt

Aktualizováno Středa, 30 Březen 2011 07:31
 
Fotbalové jaro začíná Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 24 Březen 2011 18:56

Již o tomto víkendu začne jarní část fotbalové sezóny 2010/2011 pro "A"mužstvo mužů, dorost a starší žáky FK Libochovice. Muži chtějí napravit dojem z nepodařeného podzimu, ale na začátek to nebude nic lehkého. V neděli 27.3.2011 od 15.00 hodin nastoupí v Lovosicích proti domácímu "B"mužstvu. Procházka růžovým sadem nečeká ani dorostence FKL, kteří o den dříve, také od 15.00 hodin vyběhnou na hřiště druhého mužstva tabulky, FK Chřibská. Tentýž den odstartuje také krajská I.A třída starších žáků, a to v 10.30, kdy se utká vedoucí tým soutěže, FK Libochovice se třetím SK Plaston Šluknov. Takže si připravte šály, hlasivky a dlaně a vyražte na fotbal podpořit hráče FKL.

Aktualizováno Čtvrtek, 24 Březen 2011 19:51
 
Turnaj přípravek v Libochovicích Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 22 Březen 2011 16:16

Sportovní hala Sokola Libochovice přilákala do svých útrob v sobotu 19.3. šest desítek malých fotbalistů, trenéry, rodiče a spoustu fanoušků. Ondra Rohlíček za pomoci FKL, maminek, tatínků a kamarádů uspořádal první halový turnaj starších přípravek v Libochovicích. Perfektně připraveného dopoledne se zúčastnila mužstva Brozan, Zichovce, Vaňova, Třebenic a dva domácí týmy. Vítězem turnaje se stalo družstvo TJ Vaňov, před FK Libochovice "A" (Čapek, Zubatý, Pfeifer, Hrebinka, Jonáš, Hajný, Hudik, Bozděch, Krčmář, Bušek) a Sokolem Brozany. Čtvrté skončilo mužstvo Sokola Třebenice, pátý byl SK Zichovec a se třemi body poslední skončila naše rezerva FK Libochovice "B" (Kalus, Čmejla, Slavík, Kutzler, Fiala, Eisenhammer, Plch, Meduna, Kubelka). Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Vojtěch Peták (Třebenice), nejlepším střelcem Tomáš Grégr (Brozany) a nejlepším hráčem Jan Zeman (Vaňov).

Povedený turnaj se tak stal nejlepším lákadlem na sobotu 26.3., kdy se na témže místě uskuteční turnaj mladších přípravek, na který zveme všechny příznivce fotbalu a FKL.

 alt

Aktualizováno Úterý, 22 Březen 2011 16:34
 
Rozpis - jaro Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 15 Březen 2011 09:46

Rozpis utkání na jaro 2011. - V případě zájmu o rozpis mne kontaktujte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

alt

Aktualizováno Úterý, 15 Březen 2011 09:49
 
Diplom a nová anketa Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 15 Březen 2011 09:30

Gratulujeme mladší přípravce k premiérovému vítězství na turnaji v Brozanech a přidáváme fotku jejich diplomu. Gratulace patří nejen hráčům a trenérovi, ale také všem rodičům, kteří vytvořili skvělou partu a mladší přípravku perfektně podporují.

Zároveň byla spuštěna nová anketa.

alt

Aktualizováno Úterý, 15 Březen 2011 09:46
 
Mladší přípravka vítězná Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 14 Březen 2011 10:05

Poprvé ve své krátké fotbalové kariéře vystoupali hráči mladší přípravky FKL na nejvyšší stupínek. Stalo se tak na halovém turnaji v Brozanech, v sobotu 12.března 2011. Celého klání se zúčastnila mužstva Sokola Brozany "A", SK Mondi Štětí, Sokola Brozany "B" a naši borci. Ti v šesti utkáních (dvakrát každý s každým) inkasovali pouze jednu branku, ale sami překonali soupeřova brankáře dvanáctkrát. Zaslouženě se tak stali vítězem turnaje a od trenéra Ondry Rohlíčka mají přislíbený výlet do Mc Donaldu.

Sestava: Čmejla, Kutzler (2góly) - Hrebinka (1branka), Krčmář (6gólů a nejlepší hráč turnaje), Hajný (2góly), Meduna, Holub (1branka) a Procházka

alt

Aktualizováno Pondělí, 14 Březen 2011 10:20
 
Dorostenci vyhráli turnaj v Pokraticích Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 07 Březen 2011 14:18

V sobotu 5.března se dorostenci FKL zúčastnili halového turnaje v Pokraticích. Soupeřem jim byla mužstva Křešic, Hoštky, TJ Hrob, Loko Chomutov a domácí Pokratice. Naši dorostenci pod vedením trenérského tria Hajný - Jantoš ml. - Pastyřík remizovali pouze se Sokolem Pokratice, ostatní utkání vyhráli a stali se zaslouženým vítězem celého turnaje. 

Sestava FKL: Špaček - Jopa, Štěpán, Poráč, Novák, Sečka, Štros - Michajlov, Hudik M., Hudik O., Šelder, Hajný, Šebela

FKLFK Křešice 1:0 (Hudik O.), FKL - LoKo Chomutov 1:0 (Hudik O.), FKL - TJ Hrob 3:1 (Michajlov x2, Hudik O.), FKL - Sokol Hoštka 3:1 (Štěpán x2, Hudik M.), FKL - Sokol Pokratice 0:0


 

Aktualizováno Pondělí, 07 Březen 2011 14:38
 
« ZačátekPředchozí21222324252627DalšíKonec »

Strana 23 z 27