Anketa

Do kolikátého místa skončí B mužstvo ve III.třídě?
 

Hymna FK Libochovice

Návštěvnost webu


Dnes:136
Včera:129
Tento měsíc:3263
Tento rok:3263
Celkem:704447
Založeno:02.11.2010
Co je nového
Čí to jsou nohy? Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 09 Srpen 2011 12:40

Web FK Libochovice vyhlašuje soutěž "Čí to jsou nohy?" Na fotografii jsou vidět nohy jednoho hráče FKL a vašim úkolem je poznat, o koho se jedná. Odpovědi pište na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript  do konce měsíce srpna. Ze správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterého odměníme.

alt

 

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:15
 
Druhé místo také na domácím memoriálu Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 08 Srpen 2011 07:35

Muži FK Libochovice obsadili druhé místo po turnajích ve Mšeném Lázních a Straškově, také na domácím Memoriálu Jana Pišla. Jeho šestnáctý ročník odstartovalo utkání Schoeller Křešice a Čechie Mšené Lázně, které skončilo debaklem 11:0. Ve druhém zápase se střetli domácí FK Libochovice a TJ Vaňov s výsledkem 4:1. Duel o třetí místo odehrál Vaňov (okresní přebor - Ústí n.L.) a Mšené Lázně (okresní přebor - Litoměřice). Po devadesáti minutách svítil na ukazateli stav 1:1 a tak se kopaly penalty, ve kterých byl šťastnější lázeňský celek. Finále mezi novým účastníkem I.A třídy z Křešic a FK Libochovice (okresní přebor) přinesl vyrovnané utkání s množstvím gólových šancí na obou stranách. Rozdíl mezi oběma celky byl v jejich proměňování, a proto nakonec zvítězil Schoeller Křešice 5:2. Nejlepším střelcem turnaje byl vyhlášen křešický David Kučera a nejlepším obráncem Standa Šedivý z Libochovic.

alt

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:17
 
Pozvánka na memoriál Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 02 Srpen 2011 10:19

V sobotu 6.srpna 2011 se na hřišti FKL uskuteční XVI. ročník "Memoriálu Jana Pišla". Od 9,00 se utkají mužstva FK Schoeller Křešice a Čechie Mšené Lázně. Ve druhém zápase se od 11,00 střetne domácí FK Libochovice a TJ Vaňov. V odpoledních utkáních se od 15,00 střetnou o 3. místo poražená mužstva z dopoledních zápasů a od 17,00 je na pořadu finále turnaje.

alt

 

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:17
 
Muži FKL padli na penalty Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 01 Srpen 2011 10:43

Až pokutové kopy rozhodly o vítězi Memoriálu Pavla Krále ve Straškově. Po devadesáti minutách skončilo vyrovnané a v rychlém tempu hrané utkání mezi FK Libochovice a Podřipanem Rovné 1:1 a tak se kopaly penalty. V nich byli úspěšnější hráči zpod Řípu, kteří tak zvítězili v celém turnaji. Třetí skončil Schoeller Křešice, který rozstřílel domácí Straškov 7:1.

Branka: Henych P.

Sestava: Turek - Šedivý, Svoboda, Kryner, Chlouba - Urban, Ellmann, Rohlíček, Hudik - Červený, Černý

Střídali: Henych P., Henych J., Tuček, Wiesner

alt

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:18
 
Mladší žáci vítězem turnaje Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 01 Srpen 2011 10:28

Mladší žáci FKL zaznamenali první úspěch letošního ročníku, když ovládli MEMORIÁL ROBERTA KOPECKÉHO v Podsedicích. Nejprve zdolali až na pokutové kopy 1:0 Třebenice (branka Válek), poté rozdrtili domácí Podsedice 5:1 (Válek x2, Plch, Laube, Suchý) a turnaj zakončili pohodovou výhrou 3:0 nad Trávčicemi (Hajný, Plch, Laube). Nejlepším brankářem turnaje se stal Matěj Čapek a nejlepším hráčem mužstva byl Vojtěch Zubatý. Sestava: Čapek - Pfeifer, Zubatý, Hajný, Válek, Bozděch, Plch, Laube, Čmejla, Suchý, Štor

 
Ve Straškově do finále Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Neděle, 31 Červenec 2011 10:25

Muži FKL postoupili do finále 16.ročníku Memoriálu Pavla Krále, který pořádá Sokol Straškov. V semifinále porazili domácího účastníka krajské I.B třídy 4:3, když prohrávali již 0:2. Střelcem utkání se stal Michal Hudik, který zaznamenal hattrick. Dnes od 17:00 je tak ve finále čeká Podřipan Rovné.

Sokol Straškov - FK Libochovice

3 : 4

Branky: Hudik x3, Hemerka

Sestava: Turek - Henych J., Chlouba, Kryner, Šedivý - Hudik, Rohlíček, Hemerka, Tuček - Červený, Urban

Střídali: Prokeš, Michajlov, Černý

Aktualizováno Neděle, 31 Červenec 2011 10:38
 
Rozhovor s Milanem Krčmářem Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 20 Červenec 2011 13:03

K rozhovoru jsme pozvali také Milana Krčmáře, který je kapitánem a tahounem mladší přípravky a hraje též za přípravku starší a mladší žáky.

1. V kolika letech si začal hrát fotbal a proč hraješ za FKL?

Fotbal jsem začal hrát v pěti letech za FK Libochovice, protože v Budyni nad Ohří není fotbalová přípravka.

2. Kolik Ti je, co studuješ, co by si chtěl dělat?

Je mi osm let a po prázdninách začnu chodit do třetí třídy základní školy. Až vyrostu, chtěl bych být profesionálním fotbalistou.

3. Jaké jsou Tvé největší úspěchy, na jaké zápasy nebo góly rád vzpomínáš?

Největším úspěchem jsou pro mě vítězná utkání a turnaje za mladší přípravku. A nejvíce vzpomínám na vstřelenou penaltu na turnaji v Meziboří.

4. Co se ti líbí a nelíbí na FKL?

V Libochovicích se mi líbí hodně. Hraje tu hodně stejně starých kluků jako já, máme dobré mužstvo a fanoušky.

5. Komu fandíš, s kým by si chtěl hrát a koho obdivuješ?

Fandím Spartě a Barceloně a nejvíc obdivuji Řepku a Messiho. Za Spartu bych také chtěl hrát a to se spoluhráčem Kryštofem Buškem a trenérem Ondrou Rohlíčkem.

alt

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:20
 
Rozhovor s Davidem Hořením Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 14 Červenec 2011 13:24

Dalším nadějným fotbalistou FKL, který nám poskytl rozhovor, je nejlepší střelec a kapitán mužstva starších žáků, David „Dejvísek“ Hoření. V sezóně 2010/2011 dovedl svůj tým až na vynikající druhé místo krajské I.A třídy a zároveň se stal nenahraditelnou součástí družstva dorostu.

1.V kolika letech si začal hrát fotbal a proč hraješ za FKL?

Fotbal jsem začal hrát asi v šesti letech za Černiv, kde si mne vybrala Roudnice n.L. Pak jsem přestoupil do Libochovic, protože je to blízko, mám výborné dojíždění a hrají zde všichni mí spolužáci ze školy.

2.Kolik Ti je, co studuješ, co by si chtěl dělat?

Je mi 15 let a od září začínám studovat střední školu zaměřenou na informační technologie. O počítače se zajímám od malička, a proto bych chtěl pracovat právě v tomto oboru. Samozřejmě chci i nadále hrát fotbal.

3.Jaké jsou Tvé největší fotbalové úspěchy?

Asi největším úspěchem bylo vítězství v krajském přeboru přípravek a následná účast v mistrovství republiky. Se základní školou jsme skončili na 2.místě krajského finále Mc Donalds Cupu a letos jsme jako starší žáci FKL obsadili druhé místo krajské I.A třídy a já vstřelil 30 gólů.

4.Co by si chtěl ve fotbale dosáhnout?

Asi jako každý fotbalista bych si chtěl zahrát co nejvyšší možnou soutěž.

5.Komu fandíš, s kým by si chtěl hrát, koho obdivuješ?

Fandím Slávii a Cheslea a obdivuju Messiho už od té doby, co hraje za Barcelonu.  S nim bych si chtěl určitě zahrát!

 alt

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:21
 
Sestřih utkání žen Tisk Email
Napsal uživatel Administrator   
Pátek, 08 Červenec 2011 10:36

Aktualizováno Pátek, 08 Červenec 2011 10:52
 
Rozhovor s Michalem Hudikem Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 08 Červenec 2011 08:52

Byl nejlepším hráčem a střelcem dorostu FKL a také základním pilířem "A"mužstva mužů v sezóně 2010/2011. Za dorost vstřelil v krajské I.A třídě úctyhodných 29 branek, za dospělé se z pozice levého záložníka trefil třikrát. Je mu osmnáct let, bydlí v nedaleké Evani a na tréninky i zápasy chodí tříkilometrovou trať většinou pěšky. Zajisté všichni poznali MICHALA HUDIKA, kterému se neřekne jinak než PEJSEK

 

1. V kolika letech si začal hrát fotbal, komu fandíš a kdo je Tvůj nejoblíbenější hráč?

S fotbalem jsem začal v přípravce pod panem Bohmem, když mi bylo sedm let. Pak jsem se přes mladší a starší žáky dostal do dorostu, a od šestnácti let mám tu čest hrát také za "A"mužstvo mužů, čehož si velmi vážím. V Česku fandím Spartě a ve světě FC Chelsea. Od malička obdivuji Franka Lamparda.

2. Co Ty a fotbal v Libochovicích?

V Libo hraju moc rád, je tu dobré zázemí pro kopanou, super trenéři a šikovní spoluhráči. Práce s mládeží je na vysoké úrovni. Fotbal miluji a nevynechám jedinou příležitost, jak si zahrát za FKL nebo za školu.

3. Když už mluvíš o škole, co studuješ a čemu se chceš mimofotbalově věnovat?

Učím se v Lovosicích na truhláře a tomuto řemeslu bych se chtěl věnovat i nadále.

4. Jaké jsou Tvé největší fotbalové úspěchy, na co rád vzpomínáš?

Jak už jsem říkal, jsem velmi rád, že mohu hrát v základu "A"mužstva a také si cením toho, že jsem byl nejlepším střelcem dorostu. Nejlepší zápas za dorost byl určitě proti Libouchci, kdy jsme vyhráli 5:0 a já dal všechny branky. Za "áčko" se mi vybavuje poslední derby proti Budyni, kdy jsem sice góla nedal, ale byla úžasná atmosféra a zvítězili jsme.

5. Jaká jsou Tvá fotbalová přání a touhy?

Přál bych si, abychom s "áčkem" konečně postoupili do krajské soutěže, kterou si klub zaslouží. A ještě bych si rád zahrál s Lampardem a Torresem za Chelsea cheeky

 alt

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:22
 
El presidento Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 07 Červenec 2011 09:25

Dámy a pánové, dovolte, abych vám představil presidenta FK Libochovice.

alt    alt   alt

 

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:32
 
Muži druzí, mladší přípravka vítězná Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 28 Červen 2011 08:02
Poslední červnový víkend se představila hned tři mužstva FKL. Starší přípravka se zúčastnila silně obsazeného turnaje v Ervěnicích, kde vyválčila dva body se soupeři z krajských přeborů. Muži odehráli "Memoriál Václava Kejře" ve Mšeném lázních, kde nejprve porazili účastníka I.B třídy z Brozan 4:1 a ve finále podlehli domácím 2:3. Mladší přípravka neztratila na turnaji v Meziboří ani bod a zaslouženě zvítězila.
alt
Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:29
 
V sobotu do Mšena Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 23 Červen 2011 06:23

V sobotu 25.6.2011 zajíždí naši muži na XII.ročník MEMORIÁLU VÁCLAVA KEJŘE, který pořádá TJ SOKOL ČECHIE MŠENÉ LÁZNĚ.

První utkání odehrajeme proti Sokolu Brozany od 11.00 hodin. Pokud v tomto utkání neuspějeme, čeká nás od 14.15 hodin utkání o 3.místo proti poraženému z duelu Mšené lázně - SK Zlonice. V případě vítězství si nenechte ujít finálové utkání, které začíná v 16.00 hodin.
   
 


 

Aktualizováno Čtvrtek, 23 Červen 2011 06:35
 
Utkání žen bylo super Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 13 Červen 2011 20:58

Je sobota 11.6.2011 a stadion FK Libochovice praská ve švech. Z ampliónu zní hymna Champions League, fanoušci bouří a rachejtle a dělobuchy létají kolem hrací plochy. Pan rozhodčí Míra Svoboda přivádí všechny hráčky a trenéry na hřiště. Následuje nezbytné fotografování obou týmů, seznámení se sestavami a slavnostní výkop paní starostky. A pak už dvakrát dvacet minut toho nejkrásnějšího, co tento stadión v sezóně 2010/2011 viděl. Konalo se totiž první oficiální utkání žen v Libochovicích. Na jedné straně nastoupily maminky dětí z přípravek pod názvem FC ZKUŠENOST a na straně druhé AC MLÁDÍ. I přes déšť v prvním poločase bylo na obou mužstvech vidět nadšení a radost ze hry. Děvčata nic nepodcenila a pod vedením svých trenérů (Ondra Rohlíček - Zkušenost a Jarda Zůna s asistentem Pastou - Mládí) se dlouho dopředu na toto prestižní utkání připravovala. Divákům obě mužstva nabídla skvělou podívanou, spoustu šancí, krásné zákroky brankářek a sedm gólů. Šest jich padlo do branky mladých a proto mužstvo FC ZKUŠENOST zaslouženě zvítězilo 6:1. Vítězný tým nastoupil v sestavě: Nikola Čmejlová, Lenka Fialová, Šárka Medunová (1 gól), Jana Bušková, Jitka Hajná, Jitka Šturmová, Monika Ellmannová, Andrea Hrebinková, Markéta Kutzlerová, Jana Zubatá, Lenka Buffonka Šimicová, Lenka Procházková (2 góly) a Adéla Polehňáková (3 branky).

alt

AC Mládí

Horní řada zleva - Nýna Čížková, Tereza Svobodníková, Aneta Bohmová, Míša Zajíčková, Kristýna Smitková a trenér Jarda Zůna

Spodní řada zleva - asistent trenéra Pasta, Jana Ďurindová, Káťa Zůnová, Hana Zůnová, Káťa Pomíchalová a Bára Kučerová

alt

FC Zkušenost

Horní řada zleva: Jitka Hajná, Jitka Šturmová, Markéta Kutzlerová, Lenka Fialová, Andrea Hrebinková, Jana Bušková, Adéla Polehňáková a trenér Ondra Rohlíček

Spodní řada zleva: Jana Zubatá, Šárka Medunová, Lenka Procházková a Monika Ellmannová

Vpředu leží: Lenka BUFFONKA Šimicová a Nikola Čmejlová

Více fotografií naleznete na http://fklibochovice.rajce.idnes.cz/11.6.2011_zeny_FC_Zkusenost_-_AC_Mladi/ 

 

 

Aktualizováno Čtvrtek, 18 Srpen 2011 09:33
 
« ZačátekPředchozí21222324252627DalšíKonec »

Strana 22 z 27