Anketa

Do kolikátého místa skončí B mužstvo ve III.třídě?
 

Hymna FK Libochovice

Návštěvnost webu


Dnes:136
Včera:129
Tento měsíc:3263
Tento rok:3263
Celkem:704447
Založeno:02.11.2010
Co je nového
Šály FKL Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 03 Listopad 2011 14:07

Zdravíme všechny fanoušky FK Libochovice. Jelikož nás neustále oslovují další zájemci o šály našeho klubu, rozhodli jsme se, že je necháme přidělat. Kdo má tedy o šálu klubu našeho srdce zájem, ať se hlásí do konce listopadu na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo na 603 483 901. Cena šály zůstává 200,-Kč.

alt

 
Nový ukazatel přinesl výhry Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 21 Říjen 2011 09:10

Velmi povedený víkend zaznamenala mužstva FK Libochovice uprostřed měsíce října. Poprvé sice prohráli starší žáci v krajské I.A třídě, ale to byl jediný neúspěch FKL. Stará garda poprvé zvítězila, a to s Čechií Mšené Lázně, mladší přípravka ovládla turnaj v Lukavci a starší "B"přípravka vyhrála ve Štětí. "B"mužstvo mužů zvítězilo v Chotěšově a nadále neokusilo hořkost porážky. Velkou událostí pro klub z Purkyňova rodiště bylo také zprovoznění nového ukazatele výsledku a času. Premiérově ho vyzkoušeli mladší žáci, kteří si s chutí zastříleli proti Bezděkovu. "A"mužstvo ukazatel rozsvítilo třikrát proti Terezínu a dorost dvakrát proti Lukavci.

alt

Aktualizováno Pátek, 21 Říjen 2011 09:25
 
Starší žáci, béčko a mladší přípravka vítězně Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 27 Září 2011 10:34

Další porci podzimních utkání a turnajů odehrála mužstva FKL. Nejhůře dopadli mladší žáci a dorostenci, kteří si přivezli ostudnou "desítku" z Velkého Března. Oslabení mladší žáci inkasovali třináctkrát v Lukavci! Starší "B"přípravka v nekompletním složení skončila čtvrtá na turnaji v Brozanech a starší "A"přípravka druhá v Lovosicích. "A"mužstvo mužů smolně podlehlo v "derby" Sokolu Černiv a stará garda se stejným soupeřem remizovala 4:4. Divokým výsledkem 8:3 porazilo "B"mužstvo mužů Litoměřice "C" a ještě v tomto ročníku neokusilo hořkost porážky. Ještě lépe je na tom mladší přípravka, která ničí jednoho soupeře za druhým a s plným počtem bodů a skóre 80:4 vládne své soutěži. Největším dosavadním úspěchem FKL je neustále první místo starších žáků v I.A třídě. Tentokrát si smlsli na Lovosicích 9:0 a bez zakolísání vedou společně s Neštěmicemi krajskou soutěž. a právě do Neštěmic zajíždí v příštím kole bojovat o svou neporazitelnost.

 

Aktualizováno Úterý, 17 Leden 2012 07:46
 
Derby o první místo Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Sobota, 24 Září 2011 06:27

Dvě očekávaná derby FK Libochovice proti Sokolu Černiv budou k vidění v pátek a sobotu. Stará garda svého soupeře přivítala na domácím hřišti a i když v utkání po většinu času vedla, skončilo remízou 4:4. Dnes prosíme všechny fanoušky, aby přijeli na hřiště Sokola Černiv podpořit "A"mužstvo FKL, které vede tabulku okresního přeboru a nutně potřebuje nějaký bodový zisk z tohoto utkání. Zápas začíná v 16.30 hodin a pikantností je, že v brankách budou stát bratři Chodurové.

Předpokládané sestavy

SOKOL ČERNIV: Tomáš Chodura - František Horák, Jiří Lubas, Pavel Vít, Miroslav Miko - Pavel Mareš, Michal Voborský, Zdeněk Bouška, Martin Prágl - Václav Udatný, Roman Lubas

FK LIBOCHOVICE: David Chodura - Stanislav Šedivý, Miroslav Svoboda, Oldřich Wiesner, Ladislav Chlouba - Michal Hudik, Vladimír Ellmann, Milan Prágl, František Červený - Ondřej Hemerka, Ondřej Rohlíček

Aktualizováno Sobota, 24 Září 2011 06:52
 
"A"mužstvo mužů a starší žáci první Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 20 Září 2011 13:39

Další velmi vydařený víkend má za sebou FK Libochovice. Jediným neúspěchem skončilo vystoupení dorostu, který doma "ostudně" podlehl Sokolu Pokratice 0:5. Bezbrankovou remízu uhrála stará garda v Brozanech, a ve všech ostatních utkáních i turnajích zvítězili hráči FKL. "B"mužstvo mužů díky drtivému závěru (89. a 91.minuta) ukořistilo tři body v Úpohlavech a mladší žáci si poradili s Podsedicemi 5:3. Starší "A"přípravka ovládla turnaj v Bohušovicích a mladší přípravka deklasovala všechny soupeře na domácím turnaji se skóre 35:0. Starší žáci zvítězili také ve čtvrtém utkání krajské I.A třídy, když si v Soběchlebech otevřeli "střelnici" v poměru 13:0. S plným bodovým ziskem se tak hřejí na prvním místě tabulky, kam se vyšplhalo také "A"mužstvo mužů v nejvyšší okresní soutěži. Díky vydřené výhře s FK Polepy a zaváhání dalších favoritů se před ostře sledovaným derby se Sokolem Černiv dostali s jednobodovým náskokem na čelo okresního přeboru.

alt

mladší žáci po vítězném utkání se Sokolem Podsedice

 

Aktualizováno Úterý, 20 Září 2011 14:04
 
Úspěšný víkend FKL Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 13 Září 2011 07:19

Nejen počasí ukázalo druhý zářijový víkend svou vlídnou tvář. Také fotbalisté z Purkyňova města potěšili své fanoušky a ze sedmi utkání získali čtrnáct bodů. Vše odstartovala v pátek stará garda, která urvala první letošní bod za remízu 1:1 se Sokolem Úpohlavy. Sobota byla pro FK Libochovice stoprocentní. Již v dopoledních hodinách odehráli svá utkání starší i mladší žáci. Ti zvítězili v Třebenicích 4:3 a jejich starší kamarádi zničili Krupku 8:0. Bylo to jejich třetí vítězství ze tří utkání krajské I.A třídy, kde se usídlili na prvním místě tabulky. Odpolední derby odehrálo taktéž na hřišti Sokola Třebenice „A“mužstvo mužů, které vyhrálo 2:1 a zatím neokusilo hořkost porážky. V neděli se pak představila další tři mužstva vyznávající modrobílé barvy. Starší „B“přípravka skončila čtvrtá na turnaji v Podluskách a jediná tak na body nedosáhla. To dorostenci vstřelili osm gólů v Soběchlebech a napravili tak nečekanou domácí porážku z minulého kola. Posledním zápasem slunečného víkendu byla bitva „B“mužstva mužů FKL s „B“mužstvem Bohušovic. Celkem vyrovnané utkání s množstvím brankových příležitostí skončilo zaslouženou remízou 1:1. 

alt   alt

                stará garda - Úpohlavy                             muži "B" - Bohušovice "B"

více fotografií naleznete ve fotogalerii a na http://fklibochovice.rajce.idnes.cz/ 

                  starší žáci - Krupka                                   Třebenice - muži "A"

 alt    alt

 

Aktualizováno Úterý, 13 Září 2011 07:49
 
Dvojutkání v Třebenicích Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 09 Září 2011 06:12

Týden uplynul jako voda v "Ohárce" a máme před sebou další víkend plný fotbalu. Odstartuje bojem staré gardy o první bodový zisk proti Úpohlavům a bude pokračovat sobotním dopoledním utkáním starších žáků proti Krupce. Pak už je na pořadu dvojutkání v Třebenicích, kde nejprve nastoupí mladší žáci a po nich "A"mužstvo mužů. V neděli pak zajíždí dorostenci do Soběchleb a "B"mužstvo mužů hostí Bohušovice "B".  Rozjíždí se také soutěž přípravek, a starší "B"přípravka FKL odehraje svůj první turnaj v Podluskách. Dle meteorologů má být krásné počasí, tak určitě nezůstávejte doma a přijďte podpořit modrobílé barvy FKL.

alt                       alt

Aktualizováno Sobota, 10 Září 2011 06:47
 
Kdo to je? Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 06 Září 2011 14:07

FK Libochovice přichází s novou soutěžní otázkou na měsíc září. Správná odpověď na srpnovou otázku "Čí to jsou nohy?" je MICHAL "PEJSEK" HUDIK. Soutěže se zúčastnilo 15 tipujících a výherce bude odměněn příští týden. Tento měsíc se ptáme "Kdo to je?" za dva hráče FKL na fotografii. Odpovědi posílejte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , a to až do posledního září. Vylosovaný šťastlivec bude opět odměněn.

alt

Aktualizováno Úterý, 06 Září 2011 14:32
 
První zářijový fotbalový víkend Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 05 Září 2011 12:43

První zářijový víkend odehrálo šest mužstev FKL svá soutěžní utkání. Poprvé se představili mladší žáci, kteří však trochu nečekaně nestačili na Podlusky a prohráli 2:4. Oproti tomu starší žáci ovládli i svoje druhé utkání v krajské soutěži a potupili domácí Chlumec 0:8. Dorostenci marně hledají formu a prohrávají jeden zápas za druhým. Tentokrát nestačili na hostující Krupku a odešli poraženi 1:4. Obě mužstva mužů zatím ještě v této sezóně neprohrála, když "B"tým remizoval 1:1 v Trávčicích a Áčko vydřelo domácí výhru 2:1. Stará garda již v pátek utrpěla debakl ve Vražkově 2:8.

Aktualizováno Pondělí, 05 Září 2011 12:54
 
Fotbalový víkend Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 29 Srpen 2011 16:07

Víkend plný úspěchů i nezdarů zažili fotbalisté FK Libochovice. Vše odstartovala v pátek stará garda, která s velkými problémy dávala jedenáct lidí dohromady. Tomu odpovídala i předvedená hra a porážka 0:2 s SK Roudnice n.L. Sobotní program začal výhrou starších žáků 3:1 v úvodním kole krajské I.A třídy. Utkání odlišných poločasů zažili dorostenci v Brozanech, kde po půli vedli 1:0, aby nakonec podlehli 1:3. Turnaj v pražském Bráníku odehrála starší přípravka a v těžké konkurenci obsadila velmi slušné 6.místo. Neděle přinesla 13.místo mladší přípravky na ARENA CUPU a dvě výhry mužů. "B"mužstvo rozstřílelo ve svém prvním soutěžním utkání Sulejovice 8:3 (Pavel Henych - 5gólů!!!) a "A"mužstvo skvělě zvládlo zápas na horké půdě v Trávčicích a zvítězilo 4:3.

alt

Aktualizováno Středa, 31 Srpen 2011 14:22
 
Čtyři body v prvním kole Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 22 Srpen 2011 08:38

Čtyři body získali hráči FK Libochovice ve dvou úvodních utkáních na domácím trávníku. Sezóna 2011/2012 v okresním přeboru začala pro "A"mužstvo mužů sobotním zápasem proti SK Předonín. Dva naprosto odlišné poločasy přinesly zaslouženou dělbu bodů za výsledek 1:1. Nedělní utkání proti Hvězdě Trnovany zahájilo pouť dorostenců v krajské I.A třídě. Branková přestřelka s nováčkem soutěže znamenala vítězství 5:4. Příští víkend se kromě "A"mužů (venku Trávčice) a dorostu (venku Brozany) představí také "B"mužstvo mužů (doma Sulejovice), starší žáci (doma Svádov) a stará garda (doma Roudnice n.L.)

Aktualizováno Pondělí, 22 Srpen 2011 08:54
 
Už je to tady! Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 19 Srpen 2011 13:13

Již o tomto víkendu (20.-21.8.2011) se rozeběhne fotbalový ročník 2011/2012 pro některá mužstva FKL. V sobotu od 17.00 hodin zahájí svoji pouť okresním přeborem "A"mužstvo mužů, které přivítá nováčka soutěže, SK Předonín. V neděli pak v prvním kole krajské I.A třídy hostí naši dorostenci celek Hvězda Trnovany. FK Libochovice tak zve všechny fanoušky, aby přišli podpořit naše hráče a vytvořili jim nádhernou atmosféru.

Aktualizováno Pátek, 19 Srpen 2011 13:22
 
Přípravky budou hrát se Spartou Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 16 Srpen 2011 13:06

Mladší i starší přípravka FKL absolvují příští víkend turnaj "ARENA CUP" v Praze, kde se kromě dalších soupeřů utkají také se Spartou Praha, Bohemians 1905 či Viktorií Žižkov. Více info na stránkách přípravek.

Aktualizováno Úterý, 16 Srpen 2011 13:14
 
Archiválie Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 10 Srpen 2011 12:41

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

 

alt

Aktualizováno Pátek, 08 Červen 2012 14:58
 
« ZačátekPředchozí21222324252627DalšíKonec »

Strana 21 z 27