Anketa

Do kolikátého místa skončí B mužstvo ve III.třídě?
 

Hymna FK Libochovice

Návštěvnost webu


Dnes:137
Včera:150
Tento měsíc:2744
Tento rok:7582
Celkem:708766
Založeno:02.11.2010
Co je nového
Neseď doma a pojeď do Budyně Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 22 Květen 2014 07:52

Do konce letošního ročníku okresního přeboru mužů zbývají čtyři kola a situace na čele tabulky je velmi vyrovnaná. Rozhodnout může každý bod nebo dokonce vzájemný zápas. A proto je velmi důležité uspět ve všech utkáních. A daleko lépe se hraje za vydatné podpory vlastních fanoušků. A v "derby" to platí dvojnásobně. A tak neseďte v sobotu v 17.00 hodin doma či restauračním zařízení, ale pojeďte podpořit naše hráč do Budyně. Vaše hlasivky a dlaně mohou být tím rozhodujícím faktorem. FKL FOREVER !!!

alt

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Květen 2014 08:02
 
Tři body a útěk z podpalubí Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 21 Květen 2014 12:26

krajská I.A třída starších žáků - 16.kolo

Tři body a útěk z podpalubí

alt alt

SK Liběšice - FK Libochovice

1 : 2

Branky: Halada, Bozděch

Sestava: Čapek - Halada, Hudik, Margetín, Pfeifer - Wald, Bozděch, Čmejla, Jonáš - Štor, Laube A.

Absolutně vyrovnané utkání odehráli starší žáci v Liběšicích, kde se hrál zápas o útěk z posledního místa tabulky. První poločas góly nepřinesl, a tak se skóre měnilo až po přestávce. Jako první se prosadili domácí, kteří potrestali špatnou komunikaci mezi obránci a brankářem. Za nedlouho však bylo vyrovnáno, když se z přímého kopu krásně trefil Halada. Rozluštění tajenky přišlo tři minuty před koncem. Rohový kop Jonáše nalezl přesně hlavu Bozděcha a ten zajistil tři body a útěk z posledního místa tabulky. Díky velkému zlepšení v jarní části soutěže si to naši kluci zasloužili.

Obrovskou kaňkou nejen tohoto utkání je pak chování některých hráčů. Absolutní nekázeň a nedisciplinovanost a neúcta k trenérům kazí dojem z pěkných jarních výkonů celého mužstva.

 

Aktualizováno Středa, 21 Květen 2014 12:42
 
Výhra s prvním Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Středa, 21 Květen 2014 11:43

okresní přebor dorostu - 15.kolo

Výhra s prvním

alt alt

FK Libochovice "B" - Čechie Mšené Lázně

4 : 3

Branky: Zelinka x2, Laube V., Řezníček

Sestava: Osvald - Vesecký, Laube V., Březina, Jelinek - Řezníček, Kalus, Soukup, Došek - Zelinka, Vocetka

Střídali: Čapek, Bohm

Aktualizováno Středa, 21 Květen 2014 11:48
 
Vydolovaný bod Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 20 Květen 2014 16:54

20.kolo okresního přeboru mužů

Vydolovaný bod

alt alt

FK Libochovice - Mondi Štětí "B"

3 : 4 np

Branky: Láďa Chlouba, Péťa Musil, Michal Hudik

Sestava: Netolický - Šedivý, Musil, Chlouba, Zůna - Hudik M., Menhart, Košťál, Hoření - Hudik O., Jopa

Střídali: Wiesner, Urban, Meduna, Ellmann

Výjimečnému utkání, které mělo napovědět, které mužstvo bude blíže k vítězství v okresním přeboru, jsem bohužel nebyl přítomen a tak čerpám z informací Dejvíska, Bemčáka a webu našeho soupeře. I přes nepříznivé počasí se na hřiště FKL našlo cestu velké množství fanoušků, kteří vytvořili bouřlivou atmosféru. To nastartovalo naše hráče a během úvodní čtvrthodiny si vytvořili dvě výborné příležitosti. Jak je tomu u našich mladých hráčů zvykem, nevyřešili situaci správně a síť za brankářem hostů nerozvlnili. A tak se začal prosazovat také soupeř. Výborně kombinoval, jeho hráči si dávali přihrávky z jedné a začali nás přehrávat. Dlouho jejich plány hatil opět výborně chytající Venda Netolický. My jsme se do útoku dostávali pouze sporadicky. A když už jsme se k ohrožení branky Štětí dostali, volili jsme místo střely kličku nebo zbytečnou nahrávku. A tak nás soupeř na konci poločasu dvakrát vyškolil a ani Azurit nedokázal zabránit dvoubrankovému poločasovému vedení hostů. Také na začátku druhé části hry byl soupeř lepší a dokázal vstřelit třetí branku a zdálo se, že je po utkání. Domácí trenér stáhl Ondru Hudika do zálohy a Péťu Musila poslal na hrot. Hned jsme si vytvořili šanci, ale branka z toho nebyla. A tak v šedesátépáté munutě napřáhl ke střele Láďa Chlouba a jeho projektil trefil přesně, 1:3. Jako správný kapitán tak rozpumpoval spoluhráče a začal kvapík v podání FKL. Nutno dodat, že po obdržené brance hráči Štětí úplně přestali hrát a sesypali se jako domeček z karet. A tak začali útočné manévry hráčů FKL a netrvalo dlouho a Péťa Musil snížil na rozdíl jediné branky, 2:3. pak byl ten samý hráč faulovaný brankářem Štětí mimo brankové území a mělo se červenat. Atmosféra houstla a ne všechny zákroky a slovní výpady byly fair play. Naši cítili šanci a hosté se bránili a zdržovali. Nedokázali však zabránit vyrovnání Michalem Hudikem na konečných, a pro vývoj tabulky, důležitých 3:3. V penaltové loterii měli více klidu hráči Štětí a získali bodík navíc. Dle vývoje utkání je bod pro FKL zlatý a v konečném součtu může rozhodnout. Takže nás čeká velmi zajímavý a dramatický konec letošního ročníku okresního přeboru. Zatím je první Štětí, které má tříbodový náskok na FKL, ale o jedno utkání k dispozici méně. Při bodové shodě mají pak hráči FKL lepší vzájemnou bilanci. Nezapomínejme také na třetí Liběšice, které na nás ztrácí jenom šest bodů a na jaře jsou nejlepším mužstvem, když dokázali zvítězit jak v Libochovicích, tak ve Štětí!

 

Aktualizováno Úterý, 20 Květen 2014 17:45
 
Boj o první místo Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 15 Květen 2014 06:40

Fanoušci a fanynky FKL. Tuto sobotu nemůžete zůstat doma!!! Vezměte čepice a šály FKL, připravte hlasivky a dlaně a přijďte podpořit mužstvo mužů, které bude v přímém souboji o první místo v okresním přeboru hostit SK Mondi Štětí "B".

alt

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Květen 2014 06:45
 
Také doma vítězná starší přípravka Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Čtvrtek, 15 Květen 2014 06:17

3.semifinále okresního přeboru starších přípravek

Také doma vítězná starší přípravka

Starší přípravka FKL odehrála třetí semifinálový turnaj okresního přeboru, tentokráte na domácím hřišti v neděli 11.5.2014. Kluci zvítězili i v tomto turnaji, a tím si  zajistili účast  ve finále. I když vyhráli, jejich výkon nebyl takový, jaký byl v minulých turnajích. Pokud  budou mít hráči podobný přístup i ve finále, budou mít ve finálové skupině veliké problémy. Snad se vrátí jejich nasazení, zájem a radost ze hry. Trenér doufá, že si jeho slova všichni vezmou k srdci a  podají své vydařené předešlé výkony. Pochvala patří opět  rodičům a dalším  fandům, kteří podporují naše mladé fotbalové naděje. Dík patří také panu Zůnovi a panu Bömovi, kteří utkání řídili a zajistili ho po technické stránce.  

Kluci držíme palce!

Sestava: Šedivý, Svoboda, Meduna, Fiala, Krčmář, Volák, Laube, Palouček, Michajlov, Vávra, Křtěn

LibochoviceKřešice

6 : 0

branky: Meduna 2x, Volák 2x, Krčmář, Vávra

alt

LibochoviceStraškov

5 : 2

branky: Volák 3x, Krčmář 2x

alt

LibochoviceVelemín

10 : 0

branky: Krčmář 3x, Laube 2x, Volák 2x, Svoboda, Meduna, Křtěn

alt

Trenér Jiří Halašta

 

Aktualizováno Čtvrtek, 15 Květen 2014 06:39
 
Vysoká výhra v Hoštce Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Úterý, 13 Květen 2014 09:47

okresní přebor dorostu - 14.kolo

Vysoká výhra v Hoštce

alt alt

Sokol Hoštka - FK Libochovice

1 : 7 

Branky: Zelinka x3, Šturm, Laube V., Košťál, Kalus (p)

Sestava: Osvald - Vesecký, Březina, Vocetka, Jelínek - Kalus, Soukup, Čapek, Došek - Šturm, Zelinka

Střídali: Hudik, Košťál, Laube V.

alt

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Květen 2014 07:52
 
Dorost FKL - vítěz I.A třídy Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 12 Květen 2014 13:15

18.kolo krajské I.A třídy dorostu

Dorost FKL - vítěz I.A třídy

alt alt

SK Mondi Štětí - FK Libochovice

0 : 6

Branky: Hudik x3, Hoření, Čapek, Jopa

Sestava: Zelinka - Štros, Laube V., Došek, Soukup - Hoření, Košťál, Filous, Kalus - Jopa, Hudik

Střídali: Šturm, Čapek 

alt

V klidu a pohodě si "A"mužstvo dorostu dokráčelo již tři kola před koncem pro vítězství v krajské I.A třídě a postupu do krajského přeboru! Obrovský úspěch a ještě větší gratulace.

alt

Aktualizováno Čtvrtek, 22 Květen 2014 07:47
 
Azurit vychytal tři body Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pondělí, 12 Květen 2014 09:09

19.kolo okresního přeboru mužů

Azurit vychytal tři body

alt alt

Čechie Mšené Lázně - FK Libochovice

0 : 3

alt

Branky: Ondřej Hudini Hudik x2, Jaroslav Jopan Jopa

Sestava: Václav Azurit Netolický - Stanislav Stříbrný Šedivý, Ladislav Cecil Chlouba, Petr Arťuchin Musil, Tomáš Zůnič Zůna - Michal Pejsek Hudik, Lukáš Menhy Menhart, Jan Lištic Košťál, David Dejvísek Hoření - Ondřej Hudini Hudik, Tomáš Urbič Urban

Střídali: Jaroslav Jopan Jopa, Zdeněk Medunka Meduna, Vladimír Jippy Ellmann, Oldřich Oldik Wiesner

alt

K těžkému, a tradičně vyhecovanému "derby" zajížděli hráči mužstva mužů do Mšeného - Lázní. V základní sestavě se objevili také tři dorostenci, kteří v dopoledních hodinách odehráli celé utkání ve Štětí, kde s předstihem vybojovali titul v krajské I.A třídě. A nejen oni, ale celé mužstvo jakoby mělo v první dvacetiminutovce těžké a svázané nohy. A tak domácí úočili a hnali se za gólem. My jsme se bránili a nebyli schopni podržet balón, natož si ho přesně rozehrát. Dvakrát domácím překazila radost tyčka a minimálně čtyřikrát fantom v bráně FKL, Venda Azurit Netolický. Domácí hráči se dokázali dostat až těsně před něj, ale překonat se jim ho nepodařilo. Bravurní čtení hry a tygří skoky nedovolily domácím se radovat. A tak jejich tlak ochaboval a do hry se zapojili také naši hráči. Rychlostí a hrou po lajnách jsme soupeře začali vyrovnávat a když se zpřesnila kombinace, začali jsme být lepším mužstvem. Také jsme vstřelili tři branky, ale rozhodčí kvůli ofsidům - neofsidům (ať posoudí kdo tam byl!) ani jednu neuznali a tak se do kabin šlo s bezbrankovým výsledkem. Do druhého poločasu do útoku nastoupil i čtvrtý dorostenec Jarda Jopa. Zhruba čtvrthodinku se hrál vyrovnaný zápas, ale pak domácím začaly evidentně docházet síly a naši je začali mačkat před jejich branku. Po lajnách sprintovali Dejvísek a Pejsek a centrovali před svatyni domácích. Tam nám však chyběl důraz a trochu štěstí a tak domácí odkopávali dlouho do bezpečí.  A to až do sedmdesáté minuty, kdy si vzal balón za vápnem Jopan a přesnou střelou do růžku otevřel skóre, 0:1. Domácí v touze po vyrovnání trochu otevřeli hru, ale neměli sílu dopředu něco vymyslet. A tak jsme až do konce zápasu útočili především my. Něco jsme špatně vyřešili, něco spálili, ale především jsme se ještě dvakrát trefili. Nejprve se prosadil po akci Dejvíska Hudini, 0:2. Ten samý hráč pak proběhl středem obrany domácích, obešel i brankáře a pohodlně uzavřel na konečných 0:3, což ocenila velká spousta diváků, kteří přijeli fandit FKL. Ve spojení s prohrou Štětí "B" jsme opět ve hře o veliký úspěch fotbalu v Libochovicích. A kdo nás čeká za týden v sobotu? No přeci právě prozatím vedoucí celek okresního přeboru, SK Mondi Štětí "B". Hráči štětské rezervy mají o dva body více než my, ale také odehráno o jedno utkání více. Proto výsledek vzájemného utkání nasměřuje jedno mužstvo na dosah celkového triumfu. Tak přijďte fandit a podpořit naše kluky! 

alt

Aktualizováno Pondělí, 12 Květen 2014 12:46
 
Sedm kusů pro Polepy Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Neděle, 04 Květen 2014 09:04

18.kolo okresního přeboru mužů

Sedm kusů pro Polepy

alt alt

FK Libochovice - FK Polepy

7 : 0

alt

Branky: David Dejvísek Hoření x2, Michal Pejsek Hudik, Zdeněk Medunka Meduna, Lukáš  Menhy Menhart, Ondřej Hudini Hudik, Petr Arťuchin Musil

Sestava: Václav Azurit Netolický - Stanislav Stříbrný Šedivý, Ladislav Cecil Chlouba, Petr  Arťuchin Musil, Jaroslav Jopan Jopa - Michal Pejsek Hudik, Lukáš Menhy Menhart, Jan Lištic Košťál, David Dejvísek Hoření - Ondřej Hudini Hudik, Tomáš Urbič Urban

Střídali: Zdeněk Medunka Meduna, Jakub Štrosák Štros, Oldřich Oldik Wiesner, Pavel Kráťa Kratochvíl

alt

Cíl před utkáním s Polepy byl jasný. Pokud chceme hrát i nadále na špici okresního přeboru, musíme v tomto zápase bezpodmínečně zvítězit. Soupeř, kterému se na jaře vůbec nedaří, přijel s taktikou bránit v devíti lidech a dostat co nejméně branek. Přesto jsme se hned v prvních minutách dostali do několika vyložených brankových příležitostí, a kdybychom v desáté minutě vedli tříbrankovým rozdílem, nikdo by nemohl protestovat. Ale opět jsme se ukázali jako "paliči" a bratři Hudikové ve svých šancích selhali. A tak se diváci dočkali až ve 13.minutě, kdy se prosadil Pejsek. I nadále jsme do soupeře bušili a přehrávali ho ve všech činnostech, ale skórovali v prvním poločase už jen jednou. To Lištic nastartoval Dejvíska na lajně. Ten se prohnal přes dva obránce, oběhl i brankáře a dal druhý, uklidňující gól FKL. Druhá část hry se pak změnila v brankostroj (znova Dejvísek, Medunka, Menhy, Hudini a Arťuchin) a skóre se zastavilo na našem sedmibrankovém vítězství. Nutno podotknout, že soupeř nekladl žádný větší odpor a kdybychom proměnili i další "loženky" (Arťuchin, Hudini, Lištic, Pejsek, Jopan), bylo by skóre dvojciferné. Povinné tři body jsme získali a do mužstva zařadili dalšího kvalitního dorostence, Kubu Štrose. Takže nyní dobře potrénovat a připravit se na "derby" ve Mšeném - Lázních.

alt

Aktualizováno Úterý, 06 Květen 2014 08:59
 
Těsná prohra u prvního Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Neděle, 04 Květen 2014 08:55

krajská I.A třída starších žáků - 14.kolo

Těsná prohra u prvního

alt alt

Jiskra Modrá - FK Libochovice

2 : 1

Aktualizováno Neděle, 04 Květen 2014 09:04
 
Obrat přišel po přestávce Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Neděle, 04 Květen 2014 08:49

okresní přebor dorostu - 13.kolo

Obrat přišel po přestávce

alt alt

FK Libochovice "B" - SK Sahara Vědomice

6 : 3

Branky: Šturm x3, Ďurinda, Čapek, Došek

Sestava: Osvald - Vesecký, Laube V., Březina, Jelínek - Vocetka, Kalus, Ďurinda, Čapek - Šturm, Šulc

Střídali: Zelinka, Došek

alt

Bohužel, nebo možná bohudík jsem utkání "B"dorostu FKL proti Vědomicím nestihl od začátku. Na hřiště jsem dorazil cca v 50.minutě a na světelné tabuli viděl stav 0:3. Vytáhl jsem foťák z pouzdra a už to začalo. Během čtvrt hodiny se naši hráči pětkrát prosadili a na závěr přidali i šestý gól. Konečný výsledek 6:3

alt

Aktualizováno Pátek, 23 Květen 2014 07:10
 
Výhra nad Podlusky Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Sobota, 03 Květen 2014 09:56

krajská I.A třída starších žáků - 13.kolo

Výhra nad Podlusky

alt alt

FK Libochovice - Dynamo Podlusky

3 : 2

alt

alt

alt

Aktualizováno Sobota, 03 Květen 2014 11:54
 
Další vítězné semifinále Tisk Email
Napsal uživatel VaDa   
Pátek, 02 Květen 2014 09:14

2.semifinále okresního přeboru

Další vítězné semifinále

Dne 27.4.2014 se uskutečnil další ze semifinálových turnajů okresního přeboru starších přípravek, a to ve Straškově. Mladí fotbalisté FKL nastoupili do soubojů opět dobře připraveni. V zápasech s Velemínem a Křešicemi byla znatelná  fotbalová zkušenost našich hráčů. Trenér Jirka Halašta děkuje ještě jednou za sportovní nasazení především  v zápase se Straškovem, všichni hráli perfektně. Díky směřují i k pořadatelům turnaje, hodnotné ceny byli pěknou tečkou za úspěšnou nedělí.

Sestava: Šedivý, Svoboda, Meduna,  Bušek, Volák, Krčmář, Holub, Vávra, Fiala

alt

VelemínFK Libochovice

1 : 12

Branky: Krčmář 6x, Meduna 2x, Bušek 2x, Vávra 2x

alt

KřešiceFK Libochovice

1 : 11

Branky: Krčmář 5x, Bušek 3x, Volák 1x, Holub 1x,  Vávra 1x

alt

StraškovFK Libochovice

1 : 5

Branky: Krčmář 3x, Volák 1x, Bušek 1x

alt

Aktualizováno Pátek, 02 Květen 2014 09:35
 
« ZačátekPředchozí12345678910DalšíKonec »

Strana 9 z 27